Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga lule datė 24 Korrik 2012 - 21:50:

Hahahaha e mora po jo pergjithmon, do vij per nje koh te shkurter , sdu tbohem amerikone

Ti do e nderroje vendin me shtet tjeter ? sidomos kur ke ardh qe fmi veshtire.....


Postuar nga raid datė 24 Korrik 2012 - 21:59:

Veshtire te nderrosh vendin tend.. te uroj shume fat..


Postuar nga lule datė 24 Korrik 2012 - 22:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
Veshtire te nderrosh vendin tend.. te uroj shume fat..


Perkohesisht , per arsye teper te fort ..Flm .

e paske provuar qe e the kte?? nga europa pak me larg apo anasjelltas?


Postuar nga raid datė 24 Korrik 2012 - 22:14:

Ajo eshte me tip.. keta tipat kozmopolite s'e kane shume problem...
Une vete ngado qe shkoj, prap du te kthehem ne vend tim.


Postuar nga dylan datė 25 Korrik 2012 - 03:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
Ajo eshte me tip.. keta tipat kozmopolite s'e kane shume problem...
Une vete ngado qe shkoj, prap du te kthehem ne vend tim.
interesant uen hic si me permende shqiperine filloj me kerqethet trupi hahhahahah ,sdi ne bot mee sht ber helm smeben kush mik
prkundrazi vdes te nigjoj gjerate mira per vendin tim e e pohoj me gojen plot qe jam shqiptare po serish sme pelqen te vi te jetoj atjee sme merr malli kjo mee keqja

ne bot sdi pse ma ka largu zoti deshiren thon pleqt


Postuar nga Piktor datė 26 Korrik 2012 - 19:57:

Tani po behem gati te dal e te vjel dardha.
Ne fakt eshte nje gorrice e shartuar ne dardhe dhe si e tille nuk duhet lene te piqet shume se nuk jane te shijshme pastaj.
Meqe e kam pak si bezdi te me shihin te hyp ne maje te dardhes me dite po pres te erresohet pak.


Postuar nga Ana1 datė 26 Korrik 2012 - 22:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
Ajo eshte me tip.. keta tipat kozmopolite s'e kane shume problem...
Une vete ngado qe shkoj, prap du te kthehem ne vend tim.E kunderta ndodh me mua! Vendi im eshte ai vend ku me ze jeta, ai vend ku une "fit in completely safe, and pleased!"

P. S. tani jam shtrire ne krevat, dhe po shkruaj.


Postuar nga Vizioner datė 28 Korrik 2012 - 08:36:

Mjesi te gjitheve dhe ju uroj nje fundjave te bukur!

Tani duke pire Kaffee, mbas kaq kohesh ne qetesi, duke mos menduar se vajti ora per ne pune.


Postuar nga dylan datė 30 Korrik 2012 - 01:05:

bana nje kafe pe pi kot me ra qefi ashtu e po julexoj ju me paska marr malli nje zot e di sa shume


Postuar nga eliz datė 09 Shtator 2012 - 11:32:

Ja po lexoja kete,thash ta ndaj...

Thesari im__Charles Baudelaire


Nëse dhomat e shpirtit tim do vizitoje
Çfarë pretendon se do shikoje?
Cilin përbindësh mendon se fsheh?
Po të zhgënjej, por nuk më njeh.
...Nuk ka nevojë për të trokitur.
Hyr, shih, kërko, mbet e habitur
Mure të zbrazët lyer pa ngjyra
Fotografi, por pa fytyra
Diku e hedhur afër shtratit
Është nje kuti e tersit, fatit
E mbushur plotë është me kujtime.
Brenda gjithë historia ime.
Janë fjalët që kam thënë aty,
gjithkush që njoha, perfshi ty.
Gjithcka që bëra, e ç¢veç ëndërrova
Vendet ku shkela, ku jetova.
Janë zënkat tona dhe mërite
Janë puthjet netëve pa dritë
Veset e mia që aq urreve
Mërgimi i ngadaltë i reve.
Dënimet që vuajta për ty
Herët kur s¢të pash ne sy
Jetët qe pa ty jetova.
Të tjera femra që dashurova
Janë dhe sekretet që s¢të kam thënë
E amanetet që kam lënë
Fëmijet që kurrë nuk më lindën
Epshet që vrava se nuk mu bindën
Ka letra, që për ty i shkrova
Në zarfet që kurre nuk dërgova
E nëse gjithcka përmbys do kthesh
Sekretin më të madh do gjesh
Se e kam fshehur në fund fare.
Po nuk e pe, s¢ke pare gjë fare.
Nxirre mes duarsh në shtrëngim.
K¢të më të shtrenjtin sendin tim.
Balsamin që plagët shëronte,
kur kjo djall jete më kafshonte.
Para fytyrës ngadalë afroje.
Dhe mbylli sytë, pastaj zbuloje.
E kur ngadalë ta kesh zbuluar.
Veç një pasqyrë do gjesh në duar.
Do shohësh veten, reflektim.
Se ishe ti thesari im.


Postuar nga RAIMONDI datė 09 Shtator 2012 - 21:29:

Tani nje moment po shof ne CNN , dhe aty thuhej qe sot qenka dita e Gjysheve dhe gjysherve .......

Te them te drejten sa e pashe u perlota........m'u kujtuan gjyshet e mija


Gezuar diten e Gjysherve & Gjysheve !


Postuar nga dylan datė 11 Shtator 2012 - 19:15:

hic per zoti bana nje kafe po rri syt me jan myll krejt me flejt spo me LAN FUNDJA NOTHING hajt thash po vi ju shof se sju kisha pa moti


Postuar nga Ana1 datė 16 Shtator 2012 - 02:11:

Shijoj dhomen e sapolare! Arome pastertie me ne fund.)))))))


Postuar nga RAIMONDI datė 16 Shtator 2012 - 03:25:

Tani sa hapa tv dhe shikoj ne CNN qe po jep te regjistruar Obamen teksa kendon
para nje turme njerezish : ......I am , so in love with you .... hahahahahahaha
Po ka ze te mire _Nuk eshte si Romney qe e ka zerin si llamarine e care


Postuar nga sexy_guy datė 21 Shtator 2012 - 23:48:

http://www.youtube.com/watch?v=4p56...feature=related


Postuar nga RAIMONDI datė 22 Shtator 2012 - 00:01:

Po shof ne CNN nje moment te rinjte qe spo dolen nga dyqani duke blere I Phone 5

Por thotne se ky I Phone ka te mete se tek Harta e tij nuk i tregon me saktesi hahahahaahahahaha u dhivaaaaaaaaaaaa

Dmth nuk e tregon gjasme me saktesi se e tregon nja 5 metra me tutje hahahahaahaha --Kjo eshte estrade

Ky I Phone eshte shume ,shume modern , dhe shume i mire


Postuar nga sexy_guy datė 22 Shtator 2012 - 01:51:

po degjoj Sade-King of Sorrow

http://www.youtube.com/watch?v=1Mou...feature=related


Postuar nga raid datė 24 Shtator 2012 - 06:08:

Ora 1 e nates, neser me duhet te zgjohem heret.
Defiant, refuzoj te shkoj ne gjume.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 24 Shtator 2012 - 20:27:

Bej sikur mbledh ndonje cope aty-ketu..


Postuar nga RAIMONDI datė 25 Shtator 2012 - 06:07:

Po degjoj tek CNN intervisten e presidentit te Iranit Ahmedinajad tek emisioni Piers MORGAN Tonight....


Ahmedinajad eshte jashtezakonisht Inteligjent -- Ndoshta ngaqe i njef mire shkencat humane dhe teologjine

Ne fund, Piers Morgan i tha qe do te bej nje pyetje qe ja kam bere cdo te ftuari qe me ka ardhur ketu :

Pyetja e fundit ishte :___Mr President, how many times have you benn properly in love ??

.......Sa here keni rene me te vertete ne dashuri

dhe pergjigja ishte : ....IM IN LOVE WITH ALL HUMANITY .......

Piers Morgan i tha : Kjo eshte pergjigja me e mire qe kam marre per kete Pyetje
>..... THIS IS THE BEST ANSWER I HAVE EVER HAD for this question


Postuar nga cecilia datė 25 Shtator 2012 - 06:56:

Thashe te uroja Raimondin per ditelindjen.

Edhe 100 Raimondi! Te uroj shendet, pare po e po, por edhe nje grua tradicionale!

Kalofsh sa me mire kudo qe te jesh!


Postuar nga kurt datė 25 Shtator 2012 - 08:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI
Po degjoj tek CNN intervisten e presidentit te Iranit Ahmedinajad tek emisioni Piers MORGAN Tonight....


Ahmedinajad eshte jashtezakonisht Inteligjent -- Ndoshta ngaqe i njef mire shkencat humane dhe teologjine

Ne fund, Piers Morgan i tha qe do te bej nje pyetje qe ja kam bere cdo te ftuari qe me ka ardhur ketu :

Pyetja e fundit ishte :___Mr President, how many times have you benn properly in love ??

.......Sa here keni rene me te vertete ne dashuri

dhe pergjigja ishte : ....IM IN LOVE WITH ALL HUMANITY .......

Piers Morgan i tha : Kjo eshte pergjigja me e mire qe kam marre per kete Pyetje
>..... THIS IS THE BEST ANSWER I HAVE EVER HAD for this question


Hajde gezuar ditelindjen mondo, meqe na kujtoj ceci.

Ky ahmedinoxhad me ka pelqyer kohe me pare.
Me ka bere shume pershtypje ne interviste me larry king vite me pare.
Shikoje ne youtube ate interviste.
Aty duket qe eshte jo vetem i lezetshem por i drejte dhe shume naive per politike.

Ajo pergjigja qe i jep lerrit nese ai po i jep strehim bin laden-it ne iran qet ne drite charaterin e tij.
Sepse tani qe e dijm qe bin laden nuk ishte askund afer iranit ky ahmedinaxhad i jep nje pergjigje taman cool.
Pa u bere me nerba aspak e akuzon lerrin qe noshta bin laden eshte i fshehur ne washington


Postuar nga eliz datė 25 Shtator 2012 - 09:27:

Gezuar Raimondi!Edhe 100!


Postuar nga RAIMONDI datė 25 Shtator 2012 - 13:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Thashe te uroja Raimondin per ditelindjen.

Edhe 100 Raimondi! Te uroj shendet, pare po e po, por edhe nje grua tradicionale!

Kalofsh sa me mire kudo qe te jesh!Faleminderit Cecilia !

Po ku je ti , ke humbur Fare....Mire je ? _Te uroj te jesh mire me shendet e me jete


Postuar nga RAIMONDI datė 25 Shtator 2012 - 13:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha eliz
Gezuar Raimondi!Edhe 100!


Faleminderit Eliz !

Te uroj gjithe te mirat


Postuar nga RAIMONDI datė 25 Shtator 2012 - 13:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti

Hajde gezuar ditelindjen mondo, meqe na kujtoj ceci.

Ky ahmedinoxhad me ka pelqyer kohe me pare.
Me ka bere shume pershtypje ne interviste me larry king vite me pare.
Shikoje ne youtube ate interviste.
Aty duket qe eshte jo vetem i lezetshem por i drejte dhe shume naive per politike.

Ajo pergjigja qe i jep lerrit nese ai po i jep strehim bin laden-it ne iran qet ne drite charaterin e tij.
Sepse tani qe e dijm qe bin laden nuk ishte askund afer iranit ky ahmedinaxhad i jep nje pergjigje taman cool.
Pa u bere me nerba aspak e akuzon lerrin qe noshta bin laden eshte i fshehur ne washington
Faleminderit Kurt !


Postuar nga Call datė 30 Shtator 2012 - 16:01:

po pijme nje caffe kush do tjeter :p


Postuar nga Piktor datė 30 Shtator 2012 - 21:00:

Po shoh ndeshjen Inter Fiorentina deri tani 2-1 .
Gezuar ditelindjen RAIMONDI.


Postuar nga RAIMONDI datė 30 Shtator 2012 - 21:39:

Faleminderit Piktor !

Inter- Fiorentina po shof dhe une


Postuar nga RAIMONDI datė 01 Tetor 2012 - 04:11:

Tani po shof Sampdoria -Napoli --ku me Napolin lozin Valon Berhami me Xhemailin

Valoni vrau koken dhe e ka lidhur me fasho __Po eshte gjithe ai djale Valoni , eshte edhe lojtar klasi


Postuar nga RAIMONDI datė 01 Tetor 2012 - 05:35:

Tani po shof Bill Clinton te ftuar ne emisionin Piers Morgan Tonight

Ky Piers qe drejton emisionin pasi pa nje fjalim te madh te Klintonit tani se fundi pro Obames tha :.. Ti elektrizove Sallen em fjalimin tuaj,
Pse e kemi kete amendamentin e dyte , pse te mos e ndryshojme dhe te kemi perseri Bill Clinton president ...???

Clinton qeshi dhe tha midis te tjerash ...Ndoshta nje dite regullat do ndryshojne..

Ky drejtuesi i emisionit qe eshte Anglez ja ktheu :Ne Angli do e ndryshojme ligjin dhe te zgjedhim ju kryemnisiter

Klinton u pergjigj : ,,,para ca kohesh dola ne nje poll ne vend te pare ne France ..hahahahaha

Eshte shume gjenial kur flet Bill Clinton ....Ka great common sense

Pa asnje dyshim eshte presidENti me i mire i USA


Postuar nga Ana1 datė 03 Tetor 2012 - 01:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI
Tani po shof Bill Clinton te ftuar ne emisionin Piers Morgan TonightPa asnje dyshim eshte presidENti me i mire i USAIshte, jo eshte!


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Tetor 2012 - 02:27:

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1


Ishte, jo eshte!Mire thua , por ne fakt e une po e them ne aspekti historik duke permbledhur edhe Obamen

Tani po shof ne tv Arnold Shvarceneger qe po flet ne CNN tek Piers Morgsn Tonight the nga sa thote qenkerka pro Obames , Megjtihse nuk e thote direkt , por po e mburr shume Obamen ...dhe duket qe eshte pro tij


__Po ca me cudit mua eshte fakti se Shvarceneger paska bere nje operacion ne zemer ...!!!!Kjo eshte skandal

Ky ka fizik te shkelqyer megjithse eshtr 65 vjec

Shvarcenegeri tha nje fakt interesant -

-Ky paska vajtur dhe e ka takuar Mandelen ne qeline e burgut , kur Mandela ishte ne burg dhe ka biseduar me te atje ...

Shvarceneger ka bere nje liber per jeten e tij dhe Piers Morgan i thote eshte nje liber __Brutally honest__


Postuar nga kurt datė 03 Tetor 2012 - 02:42:

Ne nje studim studim te fundit eshte gjetur arsueja pse femrat jetojn me gjate se meshkujt:
Niveli i testosteronve shkakton shkurtimin e jetes sone.
Prandaj ne shumicen e rasteve ata meshkujt qe jane shume fizikisht te fort ne rini kane probleme dje vdesin me heret.
Nese verejm te moshuarit e vjeter shume kurr nuk kane qene fizikisht alpha male.

Pra pergjigjja nese doni te jetoni gjate eshte te tredheni,


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Tetor 2012 - 02:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
Ne nje studim studim te fundit eshte gjetur arsueja pse femrat jetojn me gjate se meshkujt:
Niveli i testosteronve shkakton shkurtimin e jetes sone.
Prandaj ne shumicen e rasteve ata meshkujt qe jane shume fizikisht te fort ne rini kane probleme dje vdesin me heret.
Nese verejm te moshuarit e vjeter shume kurr nuk kane qene fizikisht alpha male.

Pra pergjigjja nese doni te jetoni gjate eshte te tredheni,

L

Testosteronet nuk shkurtojne jeten , ato ta zgjasin, por femrat marin testosteronet tona dhe rojne me shume ... .LOOOOOOOOOOOOO


Postuar nga kurt datė 03 Tetor 2012 - 03:07:

Kur e lexova kte lajmin menjehere dyshova qe eshte plan i levizjes feministe te shkaterroje qenien tone
Sepse ka shume lezbiane qe urrejn mashkullin thelle..

Por ka kuptim kjo.. Sepse faktet tregojn kshtu


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Tetor 2012 - 03:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
Kur e lexova kte lajmin menjehere dyshova qe eshte plan i levizjes feministe te shkaterroje qenien tone
Sepse ka shume lezbiane qe urrejn mashkullin thelle..

Por ka kuptim kjo.. Sepse faktet tregojn kshtuPo ti nuk e kupton qe ky eshte plan i Amores ?


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Tetor 2012 - 22:02:

.....ti them miremengjes , ti them miremengjes....


Po kendoj me ze kengen e Albanit:...........Do e kendoj ne ju tube, do i q...temen
se per te kenduar kam ze skandaloz


Student vetme une kendoja ne gjithe qytetin Studenti .

.........te harrohem me te ,
dhe te behemi nje ..... .......-ka domethenie te bukur kenga e Albanit

Po sa po me pelqen kjo kenge , po cuditem --Eshte kenge e lehte , e kendeshme


Postuar nga Amstel datė 06 Tetor 2012 - 00:57:

po pi nji dahon per shtate pale qefe....se jena pushim


Postuar nga cecilia datė 06 Tetor 2012 - 11:38:

Po degjoj kete:


bob marley-could you be loved


Postuar nga lorie datė 06 Tetor 2012 - 16:59:

Wink Yes you could be loved

Ceci, me pelqen dhe mua reggae.


Une po degjoj Pandora Radio -Soul Ballet qe ka nje mix modern dhe jazz pa fjale ne muzike. helps me clear my mind and excercise through dancing.


Postuar nga RAIMONDI datė 09 Tetor 2012 - 17:23:

Po degjoj kengen e Albanit "Miremengjes ...me interes domosdo se pa interes nuk kemi ku vemi
dhe po shof CNN qe po thote se ne ora 1:15 AM NY time
-- do hidhet Austriaku
nga Stratosfera duke rene drejt Tokes me shpejt se shpejtesia e zerit ......

...............Nderkaq qe tuj kundue :..............si tja bej, si tja them ...._-

.....po pres Ceciljen te me gods me ndonje gje te bute hahahahahaa , por ne te njejten kohe po regulloj ca llastika qe i bleva nje tash se me duhen per stervitje


Postuar nga cecilia datė 09 Tetor 2012 - 17:29:Eh, si i do te butat thuje tani shpejto se jam me hene te mire


Postuar nga RAIMONDI datė 09 Tetor 2012 - 17:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


Eh, si i do te butat thuje tani shpejto se jam me hene te mireBatuta te buta .......kuptohet me ...Oh ! & ... Uh ! dhe me Love brenda

Nji tash Po flas me plakun tim ne Skype , dhe po me jep info per situaten lol


Postuar nga cecilia datė 09 Tetor 2012 - 20:01:

Raimondo kape nigjoje icik ket


Prit te vej edhe icik tekstin

Gjithe diten me thashetheme meren
Do ti shikoj n'donje dite pa arsye qe te theren
Ndersa une mundohem si te nxjerr kotheren
Disa fusin duart prishin mjaltin dhe kosheren
Lere qe me mbajne ne goje por e fshehin dhe mendern
Dua te mar ajer te paster prandaj po e hap penxheren
Rrugen time gjej rruga ime eshte ok
Gjeni rrugen tuaj dhe besoj se do ja vlej
Karakteri tend me vertet po me cudit
Vetem flet per mua do te dukesh ne publik
Trego veten tende sa do doje te me ngjaje
Trego rrespekt kape dridhe edhe caje

TANI V

ca ca ca cu cu cu prape me llofe ngelet ju
Jeni bere si grat' e liga ju lutem bylleni ktu
Jeni bere si restorant dhe hapeni si menu
Kush ish ky cfare ka ky e kish me mua e kish me ty
C'far ju duhet ca kam une ca bej une e kush jam une
Pa shikoni veten tuaj sikur s'keni tjeter pune
Ngelet ter' diten me llafe sa her dilni per kafe
Tani mu hiqni shpejt qafe se keni pamje xhirafe
Ketej koka ne qiell edhe bytha ne diell
Te ka ngel barku boshe edhe nga goja nxjere vrer
Edhe flisni per mua ju eshte zgjatur shume gjuha
Po kam dashnore femije apo e kam mare dhe grua

G-BANI
REFREN:

TE GJITH QE NE MENGJES MERREN ME THASHETHEME
TE GJITH QE NE MENGJES TE HAPIN PROBLEME
KU ISHA ME KE ISHA CA PSIKOLLOGJI KISHA
PLANET JUA PRISHA PRANDAJ MBYLLENI O PIKA(X2)

Te gjitha per vete ti do ti kesh
Mere me ngadale se do na vesh per lesh
Per nje fjale qe kam thene ne dhe do ta gjesh
Me mire ajde me tako te ta them ne vesh
Te ka rene nje pesh po fluturon me presh
Kenaqesija jote te jesh midis nesh
Por ti nuk kenaqesh e morem vesh
Ashtu si Aroganxha e hap lojen me 3-sh
Si ty ka lloj e lloj por me mua jo njesoj
Mos do gje qe te pagoj mos ta hapesh gojen moj
Ligjin tim e aprovoj me mandat te te bllokoj
Mos u merr me thashetheme mbylle ate goj

TANI V

Nuk ka qiell pa skiftera e as pyje pa derra
Keshtu dhe lagja jone eshte bushur me plehra
Jeni tamam gangstera qe shtyheni nga fryn era
Kujdesni ndonje dite se do ju trokasi dera
Te gjitha i le mbrapa dhe zhdukem si dtrit nga nata
Une vazhdoj te hedh hapa kurse ju s'ju myllet llapa
Ngelet chat,like, komente, facebook
Ndoshta flisni per mua edhe kur hani buke
Te ngect' ne fyt, por kujdes mos u byt
Se nuk do kete tjeter si ty me kete virtyt
Ta them me bute mbase je veti i dyte
Lere me kaq edhe zhdukmu nga syte


Postuar nga cecilia datė 09 Tetor 2012 - 20:06:Kape edhe ket


Postuar nga cecilia datė 09 Tetor 2012 - 20:10:


Nigjoje edhe ket, jane kenge te dala nga jeta e perditshme pa shume komplikimeShife ca i thote cuni; Sot paske dalur paske marrė dhe batalionin hallėn,tezen,dajėn,xhajėn,prinderit edhe komshinjtė

Per hajer sonte me iku lodhja me ket


Postuar nga RAIMONDI datė 10 Tetor 2012 - 01:15:

hahahahaha
Sot paske dale,
paske marre dhe batalionin
....Si i behet qe te me japesh ..telifonin -

Po c ajane keto kenge mor aman ? hahahahaha

Nejse jane adoleshenta dhe per ate moshe eshte ok


Postuar nga RAIMONDI datė 12 Tetor 2012 - 02:27:

Tani po shof ne CNN debatin midis Zevendes President Biden me republikanin e Rayan

...Nga sa shof une Biden po paraqitet me mire se ky i Zevendesi I Romneyt , Rayan i Partise Republikane

Biden eshte agresiv ...

Ne moment qe po shkruaj kete, ky Rayan duke mburur Romneyn tha qe : Mitt Romney eshte nje Car guy -
--Ou thashe me vete , U prish dynjaja por pastaj e mora vesh qe nuk e kishte ne shqip lol


Postuar nga RAIMONDI datė 12 Tetor 2012 - 18:31:

po shof ndeshjen Shqiperi - Island ne Skype,de ri tani eshte 1:0 per Islanden ,

__Mbrojtja jone eshte shume e dobet

Do zoti fitojme ...O zor tani sa thashe keto fjale Shqiperia shenoi ...GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.