Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko > Mesazhet problematike nga RIP Gibbs
 

Mesazhi Nėn-Forumi Datė
  Tema: L.Basha Vs E.Rama
  Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Vizioner [/i] [B]Dh
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Vizioner [/i]
[B]Dhe nje here:

Se kuptoj se si mund te votosh per kriminelin, per vrasesin!!!!???

Por, keni te drejte se nuk iu vravi JUVE qe votoni ate, as Prinderin (per femijet e tyre qe ngelen pa bae) as vllajin (per motrat e vellezerit e tyre), as burrin (per grate e tyre), as femijen ( per prinderit qe i rriten si cdo prind femijen dhe Krimineli-Politikan ia merr jeten)!!!

Me vjen SINQERISHT peshtire per Ju!
Me vjen keq se jeni njerez te "vegjel".
Jeni pa moral duke vene mbi kufoma intereset tuaja te ngushta.

Votoni, Votoni si ne realitet neser por edhe ne sondazhe ketu nje Kriminel-Nje grup Kriminelesh qe kane zaptuar trunin e juaj te mjere duke ju hudh diku nje kothere buke dhe nje luge supe te prishur!!!

Ju skeni bindje politike, por Ju jeni shpirterisht kufoma, sepse vetem kufomat mund te perkrahin Kriminelet-Vrasesit.

Fatkeqesi per Ju te mjere, te mjere ne shpirt! [/B][/QUOTE] (Like)
Mos e rruaj Diksin Vizio, pa njerez te vegjel sdo kishte njerez te medhenj, pa te keqen sdo kishte te mire e kshu me rradhe....mos harxho frymen kot duke u folur ketyre bij pushtash...Luli eshte i humbur ne Tirane me 100 % edhe ai injoranti Xhaferraj ne Durres po i humbur me 100 %..merre shtruar dhe tall pak topet me keta te mjeret..se ske cu ben tjeter...:)
Politika Shqiptare 07/05/2011
17:02

 
Ora tani: 00:17

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.