Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko > Mesazhet problematike nga misterioz
 

Mesazhi Nėn-Forumi Datė
  Tema: Mendime te castit...
  Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha F_xhunior [/i] [B]
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha F_xhunior [/i]
[B]

Si pike e pare, ti mua me rrofsh karin...... Por ti qenkeshe nje mut i poshter.... Perndryshe, hesht e mos me ēaje karin. se ti qenkeshe vertet nje njeri i lindur ne nje familje plot dhune -Thuajme, kokemut. ...Shko tani ik, kopil!! [/B][/QUOTE]

Lexo pak postimin e terroristit tek tema e fese.

Faje e para jam ne temen e duhur mendime te ēastit eshte tema,disa here kam shkruajtur ketu por me sa kam lexuar te gjithe flasin ēfare tu vij ne mendje prandaj nqs ste pelqen ajo qe them mos thuaj qe s'eshte ne temen e duhur.
E dyta thashe vetem pse per nje sharje trap jepet ban nderkohe qe po te lexosh vetem citimin e mesiperm ke nja 7 -8 sharje rresht.
E treta faje mos u be edhe ti trap kur sje, thashe trapi ne gojen e nje femre dmth me dy kuptime(1 - trapi si objekt faje :D dhe 2 - fjala trap, o trap ) dhe nuk po thoja trapi femres.
Tjetra me duket se ketu fjala injorant ,budall, mallkuar qofsh etj, etj... eshte ne cdo faqe dhe ty te dogji ofendimi im.
Dhe tjetra ēhyn feja ketu une po i drejtohem ketij palles si person duke i thene terrorist dhe palla u kenaq nga kjo gje pra se mori per ofendim ty pse te dogji.
Dhe urime mqs qenka bere baba dhe me jete te gjate.
ps.o toē po ne vend qe te festosh te pish e te gezosh rri ketu duke predikuar ate fene tende ......
Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia 22/04/2012
21:20
  Tema: Mendime te castit...
  Mesazhi: Ketu eshte bere per te tall bithen me gjithe forumin.
Mesazhi: Ja pse nuk behet terroristi xhunior moderator.
[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha RAIMONDI [/i]
[B]
Nuk eshte per ty se nuk ploteson dy kushte :
1-Nuk je kaur
2-Nuk ke tru sa koqia ime e djathte -
-Po ti kishe keto dy kushte direkt do te benim Moderator [/B][/QUOTE]

Pse trute aty te kane perfunduar a derėzi.

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha F_xhunior [/i]
[B]
1. Une jam me se krenar pse s'jam i atille. Ti do vdesesh i poshteruar.
2. Meso drejtshkrim njehere, pastaj mund te vish te te me vleresosh. Injorant! [/B][/QUOTE]

O terroristo me besimtar musluman hajvan dhe analfabet se ty skam pare ndonjehere.

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha F_xhunior [/i]
[B]
Si pike e pare, ti mua me rrofsh karin. Ty nuk te hyn ne pune jeta ime private. Pastaj, njeri nuk jemi perfekt e as mund te jemi. Nderkaq, une nuk kam ndertuar jeten time mbi vuajten e ndokujt, por NE kemi ndertuar jeten ne vete vullnetin tone. Por ti qenkeshe nje mut i poshter. Nese do te flasesh per jeten time private, hap nje teme te perkatese. Perndryshe, hesht e mos me ēaje karin se ti qenkeshe vertet nje njeri i lindur ne nje familje plot dhune - ku anetareve te familjes iu mohohet e drejta per te zgjedhur vete se me ke do te jetoje (te te diktohet zgjidhja). Thuajme, kokemut, valle nusja ime do te ishte ndier me e lumtur pa mua? A nuk po mendon? Sido qe ta marresh, dikush do te duhej te vuaje, une dhe ajo ose prinderit e saj. Shko tani ik, kopil!! [/B][/QUOTE]
I madh je ,po pse i thua kokemut dhe kar Vizios se shkrete,po ai pershesh me kos do i ziu. :D .Pastaj o terrorist i vogel ēpune ke ti me familjen e tij,apo feja muslumane te mesosh ti futesh turinjte kudo.

Faje ke perjashtuar Djallushen pse tha trap ,po trapi tingellon (eshte) sh. pėrkedhelės ne gojen e nje femre,jo ne kuptimin seksual :D , dhe kete Xhuniorin qe nuk ka aq tru sa koqja e djathte e Mondes e lini t’na ēaje trapin.Me e bukura i thuhet aman o terrorist rri urte se do marresh ban. Pika ,pika ,korba korba :D pupupu ēna gjeti,bir selman i nenes ke te qaj me pare.
Ps.thjesht per kuriozitet ate fjalen “E PERJASHTUAR”ne fund te profilit te Djallushes e ka vendosur Djallushja apo ke futur turinjte ti ne profil,po te jete kjo e fundit dmth ke lexuar edhe mesazhet private se aty me rri mendja mua.
Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia 22/04/2012
07:44
  Tema: Me Aktiv
  Mesazhi: pse te politika je kompetent ti keshtu..........
Mesazhi: Varka per te miren e kombit te thashe kok loqe se do t'na perēash jug-veri.Edhe pastaj une kok loqe te thash me perkedheli po tani qe po thua qe je edhe kompetent ne politike po e mbush gojen plot dhe po te them : kok k*r :D ,te shkoka emri ri per bese :D .
Arkiva 12/09/2007
17:10
  Tema: Me Aktiv
  Mesazhi: :duartroki :duartroki :duartroki Me fal zotni
Mesazhi: :duartroki :duartroki :duartroki
Me fal zotni po te jete per injorant ti e ke te shkruar ne balle qe nji ore larg.Kur flet dhe ti mo per zgjuarsi vaj medet.Ti qe do te qellosh me plumba gjysmen e popullit .Ke folur tamam si kryetari organizates baze te partise punes dmth si Sala ne kohet si the si the me qafsh : qe druri shtrember prish gjithe turren .... te prishen ty drurin e drejte si tek kapedani ha ha i forte..... po shoke forumi do gjallerohet me inisiativen e shokut varke ,biles per kete ky druri "drejte"propozon dhe nisma paralele si psh te afrohen te larguarit dhe te perjashtohen ata qe shajne keshtu gjallerohet forumi.

:duartroki :duartroki :duartroki
Arkiva 12/09/2007
06:38
  Tema: Karrierizmi dhe politika shqiptare
  Mesazhi: Re: Te pa moral...
Mesazhi: Annika politikanet jane qe te gjithe karrierista,derisa i jane futur poiltikes quhen politikane te karrieres,dhe si qellim postin kane,jo per te zene thjeshte nji karrige dhe t'pasurohen jo por sepse duke qene ne ate post i "sherbejne" (ose e shk*rdh*jne)popullit qe i zgjodhi me voten e "lire"(ose q***).

I keni dhene paraljmerim Petros sepse ju ka thene legena politikaneve tane te shpuar,te forte jeni ,po neni 55 sikur eshte heq bre burra(ose gra).
Petro po ata s'kane nevoje ti shash ti,se shahen me ē'ti permbaje pragu shpise ne parlament.
Arkivi i Politikes 01/05/2006
10:12
  Tema: Foto humoristike
  Mesazhi: Foto humoristike per te qeshur.
Mesazhi: Une turi byth* po ti ēa je , turi pid* keshtu.Te pakten ishallah nuk e kam turirin si byth*a jote se do dilte nji diēka e tille si ne foto.
Zot na ruj....
Tė qeshim pak... 16/05/2005
14:18

 
Ora tani: 22:46

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.