Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Nga jeni me origjine? Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 4.00.
Gjithsej 14 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
BLUSHI
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 27/09/2005
Vendbanimi: ITALI
Mesazhe: 39

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re nudi.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 122 herė.

Une kam degjuar se vetem çamet jane flori 24 karate,thuaj me mire qe je nga Rushbulli se sa Tiranse ,se si eshte bere Tirana sote ,nje mishmash
qe se mere vesh i pari te dytin.
Ja si eshte Tirana sot.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2005 19:51
BLUSHI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BLUSHI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BLUSHI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė BLUSHI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: BLUSHI Shto BLUSHI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BLUSHI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BLUSHI
Anetar i regjistruar

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re nudi.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 123 herė.

Une nkam degjuar se vetem çamet jane flori 24 karate,thuaj me mire qe je nga Rushbulli se sa Tiranse ,se si eshte bere Tirana sote nje mishmash
Ja si eshte Tirana sot.

BLUSHI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BLUSHI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BLUSHI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė BLUSHI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: BLUSHI Shto BLUSHI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BLUSHI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BLUSHI
Anetar i regjistruar

Une kam degjuar se vetem çamet jane flori 24 karate,thuaj me mire qe je nga Rushbulli se sa Tiranse ,se si eshte bere Tirana sote ,nje mishmash
Ja si eshte Tirana sot.

darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Citim:
Po citoj ato që tha I_don,t_wana_know

ju tironset keni fillu me u mat me karat ?apo don me thene se jeni floripfffff si do cofte une jam krenar qe jam kurbinas kesul bardhe .... sic thojne andej nga fshati im ju rujte shnanoi....

Djelmosha qenkeni te papermbajtur ju....kur them qe jam 24 karateshe e vetmja gje qe nenkuptohet eshte se jam safi tironse pra origjinen nga te dy prinderit dhe 4 breza para meje e kam nga tirana....nuk doja te thoja se jemi me te mire apo me te keqinj se te tjeret ...jemi flori apo argjend ....kjo nuk do kishte piken e llogjikes te shkruhej ne nje forum ku frekuentohet nga te gjitha krahinat e shqiperise....

Hajde ju rujt Shnanoi

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2005 19:59
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
I_don,t_wana_know
normale_student_hajdut

Regjistruar: 12/08/2004
Vendbanimi: planeti toke
Mesazhe: 83

Citim:
Po citoj ato që tha darma

Djelmosha qenkeni te papermbajtur ju....kur them qe jam 24 karateshe e vetmja gje qe nenkuptohet eshte se jam safi tironse pra origjinen nga te dy prinderit dhe 4 breza para meje e kam nga tirana....nuk doja te thoja se jemi me te mire apo me te keqinj se te tjeret ...jemi flori apo argjend ....kjo nuk do kishte piken e llogjikes te shkruhej ne nje forum ku frekuentohet nga te gjitha krahinat e shqiperise....

Hajde ju rujt Shnanoi

o lali nuk e kuptoke mire shqipn e shkruar por sidocofte jemi te gjithe shqipetare thnks per ate shnanoin te rujt ishalla (sic i themi ne fshatret o llape)bye have nice sweety.....

Mesazh i vjetėr 27 Tetor 2005 14:06
I_don,t_wana_know nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė I_don,t_wana_know Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me I_don,t_wana_know (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: I_don,t_wana_know Shto I_don,t_wana_know nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto I_don,t_wana_know nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

hajde hajde cbohet ktu....darma ti e ke bo kete sherr ketu mi spaske nejt urte me sa shoh.
te gjitha fshatrat edhe krahinat e shqiperis kane bukurine e tyre mendoj une edhe nuk duhet ofenduar asnje pre tyre se mbi te gjitha eshte vend shqiptar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2005 14:13
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
freespirit
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 16/12/2004
Vendbanimi: ne boten time
Mesazhe: 525

Pershendetje te gjitheve!
Mamin nga dibra babin nga tirana vete lindur e rritur ne lushnje dhe tirane ,banuese ne usa. Sipas jush nga e kam origjinen?
ciao

Mesazh i vjetėr 22 Nëntor 2005 08:45
freespirit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė freespirit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me freespirit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: freespirit Shto freespirit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto freespirit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
korcari_usa
www.imazhiyt.com

Regjistruar: 08/02/2005
Vendbanimi: chicago
Mesazhe: 37

KORCAAAAA

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2006 17:18
korcari_usa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė korcari_usa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me korcari_usa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: korcari_usa Shto korcari_usa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto korcari_usa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

TŻRONAAA

Mesazh i vjetėr 01 Tetor 2006 15:56
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: une

Citim:
Po citoj ato që tha jimmi
kurs une jam nga saranda
and i hate greece

hahahahhahahaah tu bafte dita 100 se me ke shkri me ket koment hahahahaha

Mesazh i vjetėr 01 Tetor 2006 16:12
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Nga jeni me origjine?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar