Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria > CELULARE wireless
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
KRIZA
STREET RACER

Regjistruar: 08/09/2007
Vendbanimi: NE FORUM
Mesazhe: 62

CELULARE wireless

KUSH MUND TE NA NDIMOJE TE NA TREGOJE SE CILET JANE CELULARET ME TE MIRE NE BOTE PER INTERNET ME WIRELESS.

PRES SUGJERIME.

__________________
shijoje jeten sikur te jete dita e fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2007 22:37
KRIZA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRIZA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRIZA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė KRIZA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRIZA Shto KRIZA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRIZA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

HTC Jane me te miret por me emrin e tyre veshtire qe ti gjesh. Zakonisht te kjo kompani porosisin Orange, T-Mobile etj etj dhe i nxjerrin me emrat e tyre. Shiko njehere SPV S710 ose SPV S730, jane dy perla qe do ti blija me kenaqsi sikur te ishte cmimi disi me i mire.

Mgjt te faqja Coolsmartphone do gjesh goxha material interesant per ate qe do.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shkurt 2008 17:47
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

iPhone

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re apple-iphone-keyboard.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 69 herė.

Ky eshte telefoni qe po ecen me shume ne bote. Hap faqet e internetit normalisht, youtube, google maps, google mail etj. Pa llogaritur qe mban qindra kenge etj etj etj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shkurt 2008 20:52
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
A-town
Anetar i ri

Regjistruar: 01/04/2009
Vendbanimi: mysafire ne toke te ZOTIT
Mesazhe: 1

SAMSUNG E 900 PERDORE VETE WIRELESS TEK AI

__________________
NJEREZ CA PO BENI?.... PO VRISNI KOHEN ME BIZELE?!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2009 16:04
A-town nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė A-town Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me A-town (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: A-town Shto A-town nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto A-town nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belga
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 01/02/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 279

Citim:
Po citoj ato që tha A-town
SAMSUNG E 900 PERDORE VETE WIRELESS TEK AI


une personalisht nuk mund te te ndihmoj ne kete aspekt te kerkoj ndjese pershendetje belga

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Prill 2009 08:13
belga nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belga Kėrko mesazhe tė tjera nga: belga Shto belga nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belga nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dr_Devil ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Dr_Devil
www.Mjeksia.INFO

Regjistruar: 09/12/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 471

Edhe une mendoj se eshte IPhone me i miri. Iphone perdor nje browser te plote (safari) qe i hap faqet normalisht. Kurse shumica e cel te tjere kane nje browser te modifikuar per mobile dhe si pasoje shume faqe interneti kane ndryshime te medha ne pamje.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Korrik 2009 20:23
Dr_Devil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dr_Devil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dr_Devil Shto Dr_Devil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dr_Devil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Iphone nuk hap flash objects.

Kam ca kohe qe i vij verdalle Samsung INNOV8 por s'ma mbush mendjen. Per gjerat qe hap eshte shume me i mire se iPhone.

Mos harroni kurre se te gjitha produktet Apple jane bere qe te mbajne perdoruesin rob te asaj firme. Kenget nuk i hedh dot ne telefon pa kaluar nga iTunes, filmat i do ne format te veçante, etj. Per mua te gjitha produktet Apple jane per te hedhur ne plehra. Te VETMIN aspekt pozitiv qe kane eshte software. Por çfare duhet software i shpejte kur telefoni nuk fnksionon per gjerat baze. Imagjino qe njerezit kane filluar te shkruajne neper email "Any typo is due to iPhone writing".

Nese ka akoma njerez qe duhet te blejne telefona do i ftoja te evitojne sa me shume produktet touch screen, sepse telefoni eshte nje mjet dore, ku ke nevoje te prekesh butonat. Touch screen do krijojne gjithmone probleme ne shkrim dhe perdorim. Mos u genjeni nga çmimet e larta dhe teknologjite e bukura, sepse nje telefon i keq (me touch screen) redukton deshiren per te komunikuar. Me se shumti te nxin jeten me typo dhe duhet te ndalosh ecjen qe te besh nje numer.

P.s. typo = gabime germash kur shkruan

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Korrik 2009 22:23
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sunset
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 04/05/2009
Vendbanimi: ne shpin time
Mesazhe: 117

I have a I-phone and i can say its the best i've tried soo far ....The newest one 32gb its really cool

__________________
"Life is not measured by the number of breaths we take but by the moments that take our breath away."

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2009 18:16
Sunset nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sunset Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sunset (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sunset Shto Sunset nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sunset nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Iphone nuk hap flash objects.

Kam ca kohe qe i vij verdalle Samsung INNOV8 por s'ma mbush mendjen. Per gjerat qe hap eshte shume me i mire se iPhone.

Mos harroni kurre se te gjitha produktet Apple jane bere qe te mbajne perdoruesin rob te asaj firme. Kenget nuk i hedh dot ne telefon pa kaluar nga iTunes, filmat i do ne format te veçante, etj. Per mua te gjitha produktet Apple jane per te hedhur ne plehra. Te VETMIN aspekt pozitiv qe kane eshte software. Por çfare duhet software i shpejte kur telefoni nuk fnksionon per gjerat baze. Imagjino qe njerezit kane filluar te shkruajne neper email "Any typo is due to iPhone writing".

Nese ka akoma njerez qe duhet te blejne telefona do i ftoja te evitojne sa me shume produktet touch screen, sepse telefoni eshte nje mjet dore, ku ke nevoje te prekesh butonat. Touch screen do krijojne gjithmone probleme ne shkrim dhe perdorim. Mos u genjeni nga çmimet e larta dhe teknologjite e bukura, sepse nje telefon i keq (me touch screen) redukton deshiren per te komunikuar. Me se shumti te nxin jeten me typo dhe duhet te ndalosh ecjen qe te besh nje numer.

P.s. typo = gabime germash kur shkruan

Une kam hequr dore nga touch-et telefona. Tash kam nje nokia te thjeshte qe harroj kur e kam karikuar heren e fundit.
Kam nje tablet kinez qe i ka te brendeshmet si ipad dhe identik ne shpjetesi. E kam provuar edhe me 3G eshte mjaft i shpejte.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shkurt 2013 21:39
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:57 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria > CELULARE wireless

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.