Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Te kujtojme njeri tjetrin...
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6853

Lightbulb

Te kujtojme njeri tjetrin...

Pershendetje te gjithe Antareve te families se madhe Forumit Horizont!

- Jane bere 14 vjet qe jam regjistruar ketu.

Si ikin vitet.!!!
Pa u ndjere, do te thonim, edhe pse ne keto vite kemi pasur ndodhi ne jete, perjetime te mira e per ndonjerin nga ne edhe pak te mira.

Kemi kaluar ketu Momente te kendshme, diskutime te zjarrta, grindje e perqafime. Shpesh ndjenim sikur ishim nje Familie. Dhe, ne te vertete, ashtu ishim dhe kjo fale mundesise qe na dha Fajtori nepermjet ketij Forumi.
U bashkuan shqiptaret kudo qe ishin-ku jetonin. Per ate kohe ishte Internet Evolution. Tashme, platformat e komunikimit jane te panumerta dhe cilido ka gjetur vetveten diku, ne njeren nga keto. Ose dhe jo.

Sic u shpreha me lart, ne te gjithe keto vite "njohje", secili ka pasur ne jeten e vet rrjedhen e jetes se tije.

Do te ishte kenaqesi qe, te mesonim dicka rreth njeri tjetrit per hecurine e tije ne keto vite.

Sigurisht, per aq sa dashiron te tregoje.

Mendoj qe eshte nje kuriozitet qe do ta kishte cdo Antar per njeri tjetrin.

--->Po filloj une:
Nga 2007 qe jam regjistruar ketu dhe aq sa keni mundur te dini rreth meje, pervec se jam 14 vjet me i madh , shume ndryshime-te reja nuk kam pas.
Vazhdoj te punoj si shofer Autobusi ne linjat e qytetit-Frankfurt. Po, tani jam i punesuar ne Shtet-Bashki dhe jo ne Firma private.
Kam pasur njeren apo tjetren njohje-lidhje te cilat nuk ka funksionuar dhe per momentin jam Single
Per mbi 11 vjet, nuk pata shkuar ne Shqiperi dhe parvjet (2019) shkova ne fund te vitit me rastin e Festave
Kurse tani qysh prej nje viti, kemi pretekstin e mbylljes nga Corana
Keshtu. Jeta vazhdon me ritmet e saje.Uroj qe ne kete Teme, sa me shume Antare, te tregojne dicka rreth vetes.

Ju uroj shendet dhe gezime!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Mars 2021 08:16
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Pershendetje Vizioner


Apo mire athere 😜

Une ktu jam regjistru ne 2009, po nga chati jam fut aty nga 2002-2003. Me pak fjale 18 vjet me i vjeter dhe une.

Kam jetu ne NY, e tash 6 vjet ktu ne Texas. Biri ben 10 vjec ket vit edhe goca ben 8. Ne Shqiperi pothuajse kam shku vit per vit, duam sduam sna ndahet shpirti prej andej 😁

Ne NY kam kam jetu mire, por ktu ne Texas po jetoje pak a shume ate endrren amerikane. Na zuni korona si shumicen po e kalum pa shume probleme. Vazhdoj me biznesin e transportit qe kam pas dhe e kam shtu mo shume ktu ne TX. Lujme dhe na pak me kto kumaret e bursave 👍

Hobbies vazhdoj me ato qe kam pas, udhetime/pushime, motorra, makina edhe anije ose skafe si mund me i qujt ne shqip.

Ka pas shume lezet chati dhe forumi. Tani eshte bo bajat me kto platformat fb insta etc etc.

Une kisha shume kohe qe sisha fut ktu edhe para nja dy javesh se si mu kujtu 😁 e per nostalgji lexova hedhje pritjet neper disa tema te disa antarve ktu e me ktheu mbas ne kohe e tu u zgerdhit me thene te drejten 😁😁

Ju uroj dhe une te jeni mire e tja kaloni me shendet ket kohe pandemie.

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Mars 2021 03:54
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Poshnjari
Anetar i ri

Regjistruar: 13/03/2018
Vendbanimi: Diku neper bote
Mesazhe: 28

Re: Te kujtojme njeri tjetrin...

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner

--->Po filloj une:
Nga 2007 qe jam regjistruar ketu dhe aq sa keni mundur te dini rreth meje, pervec se jam 14 vjet me i madh , shume ndryshime-te reja nuk kam pas.
Vazhdoj te punoj si shofer Autobusi ne linjat e qytetit-Frankfurt. Po, tani jam i punesuar ne Shtet-Bashki dhe jo ne Firma private.
Kam pasur njeren apo tjetren njohje-lidhje te cilat nuk ka funksionuar dhe per momentin jam Single
Per mbi 11 vjet, nuk pata shkuar ne Shqiperi dhe parvjet (2019) shkova ne fund te vitit me rastin e Festave
Kurse tani qysh prej nje viti, kemi pretekstin e mbylljes nga Corana
Keshtu. Jeta vazhdon me ritmet e saje.Uroj qe ne kete Teme, sa me shume Antare, te tregojne dicka rreth vetes.

Ju uroj shendet dhe gezime!


14 vjet dhe akoma beqo mo? Edhe Gjinoja do ishte martuar tani

Ndonese edhe une jam marre me chate qe nga 2004-2005 me forume nuk merresha, isha thjeshte vizitore.
Por me behet qefi qe jeta ju shkone mire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2021 17:33
Poshnjari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Poshnjari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Poshnjari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Poshnjari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Poshnjari Shto Poshnjari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Poshnjari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Te kujtojme njeri tjetrin...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.