Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Shkarkime - Download > nje program per foldera
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
fato
Anetar i ri

Regjistruar: 05/06/2007
Vendbanimi: shkoder
Mesazhe: 1

nje program per foldera

amund te me ndihmoni te gjej nje program per ti vendosur pasword folderave

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Tetor 2007 09:11
fato nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė fato Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me fato (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė fato't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: fato Shto fato nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto fato nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

File and Folder Protector
Folder Guard

Googloji dhe do i gjesh menjehere. Ka dhe nje duzine me programe te tjera por keto me erdhen ne mendje per momentin.

PS: Tema te tilla duhen publikuar te sektori i informatikes per te marre nje pergjigje sa me te shpejte dhe sa me ekzakte.


Respekte.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2007 11:59
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dr_Devil ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Dr_Devil
www.Mjeksia.INFO

Regjistruar: 09/12/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 471

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
File and Folder Protector
Folder Guard

Googloji dhe do i gjesh menjehere. Ka dhe nje duzine me programe te tjera por keto me erdhen ne mendje per momentin.

PS: Tema te tilla duhen publikuar te sektori i informatikes per te marre nje pergjigje sa me te shpejte dhe sa me ekzakte.


Respekte.Ke te drejte ashtu duhet bere dhe me pas file te vendoset edhe ketu per shkarkim.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2007 00:02
Dr_Devil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dr_Devil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dr_Devil Shto Dr_Devil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dr_Devil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dr_Devil ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Dr_Devil
www.Mjeksia.INFO

Regjistruar: 09/12/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 471

Nuk e kam provuar vete, por duhet te funksionoje!

MySecretFolder ™ is a software utility that you can use to hide your private folder from other users, hide it so that no one will even suspect that your secret folder exists! Yet the folder would be easily accessible to you, when you need it: just press the “hot key”, enter your password, and it will open in a window, just like a regular Windows folder. While the folder is unprotected, you can work with the files and documents it contains, just like with any other folder you have. When you are done, enter your password, and the folder will disappear again, until you need it next time.

Note: Please Dont Use Space(s) In BetWeen Your Name In The KeyGen Or It Wont Workhttp://rapidshare.com/files/2815410...431_inc.kgn.rar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2007 19:34
Dr_Devil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dr_Devil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dr_Devil Shto Dr_Devil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dr_Devil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Shkarkime - Download > nje program per foldera

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.