Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Ju lutem me lexoni!!
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Equis
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 09/03/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 139

jAM SHUME DAKORD ME UNSTOPBLE.

Analiste ky djali ka shume te drejte,jeta fillon tamam me sing off te kompjuterit.Mos e perjeto kaq shume virtualitetin sepse do semuresh.Dhe qe ta them kete do me then se jam vertet i shqetesuar per perjetimin me gjith shpirt qe i ben dickaje qe ndoshta eshte vetem fantazi,virtualitet.Jeto jeten e gjalle rrusho se po humb kohen kot me budalliqe nese vertet i mendon ato qe thua.

__________________
............U must keep yourself alive........that's the most important think ........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2005 18:12
Equis nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Equis Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Equis (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Equis Shto Equis nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Equis nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

Re: Ju lutem me lexoni!!

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha agata [/i]
[B]Te dashur antar/e.. kohet e fundit po lexoj ne kete nen forum ankesa te shumta ndaj moderatoreve ose stafit te ketij forumi.. ankesa ndaj nivelit te ulet te forumit.. largime ne menyre proteste te ndonje anteri.
Per kete arsyje e ndjeva te detyrueshme te shpjegohem, te pakten ne menyre personale..
Sikurse e dini te gjithe, moderatoret nuk jan asgje tjeter veçse disa antare aktiv te cilet duhen te njihen me temat problematike qe ka nen forumi qe moderojne.. personalisht kam 1 vit e gjysem qe moderoj ne kete forum; e sinqerisht qe nga ajo date nuk kam me mundesi te lexoj temat interesante qe mund te kete andej ketej neper faqet e ketij forumi, e as te hap ndonje teme interesante, sepse me duhen ore te tera, te lexoj ofendime qe i bejme njeri tjetrit, kunjat apo ironite..
A nuk mendoni, te dashur antare qe ka ardhur koha, ora, momenti, qe te tregohemi njerez te kulturuar, te civilizuar, te pakten ne nje faqe websiti publik si ky nen forum..?
A nuk mendoni, qe ne vend se te mbrojme interesat e klaneve qe kemi formuar, eshte me mire te jemi Te DREJTE te pakten ne virtualitet.?
(me fjalen te drejte kuptoj, te mos i themi tjetrit ate qe te tjeren nuk duam te na thone)
A nuk mendoni se ne vend qe te lodhemi per te share e ofenduar njeri tjetrin, eshte me mire te vrasim pak mendjen, gjith se bashku per te sjelle ne kete forum ça tema me te kendshme.. ?!!
Nese ky nen forum pasurohet me mendimet e njeri tjetrit, jemi ne te njeten kohe ne qe pasurohemi me te.. Ne, qe kalojme ore ne keto faqe..ore te cilat mund te na sherbenin te lexonim nje liber, apo te shikonim nje film, ore qe ja heqim studimeve tona, ore qe vlejne shume.. por qe ne i shperdorojme kot..

Te dashur Antar/e, eshte e vertet qe jemi shqiptare, por kjo nuk e justifikon nivelin e ketij forumi..sepse shumica jone ne kete forum jane te rinje qe studjojne ne vende te ndryshme te botes, jane ne nje fare menyre syri kritik i Shqiprise..
Nuk Ju kerkoj te ndryshoni, sepse jam askushi per kete; por vetem te jeni pak me teper tolerant..

Si mendoni a do ndryshojme? a do ndryshojne Shqiptaret? A do ndryshoje Shqiprija?:):):)

Me shume dashuri per ju, e me shume sinqeritet Agata.. [/B][/QUOTE]

Sabi

Si gjithmone impresionuese..

Kam bere mekat qe dikur te kam rene me qafe pa te drejte!

E mbeshtes plotesisht mendimin e Sabines.

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2005 18:36
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Oliinter , je dakort ti me cfare thote Agata aty ?
Qysh e mbeshtet ti mendimin e saj , kur nga ana tjeter u je qepur moderatorve ''me buke ne traste'' !
Si i bie , [b] me pelqen si thua ti , por do bej si them une[/b] , une per vete kete kuptoj !
Po qe se jam gabuar ta diskutojme .
Lerini rehat o njerez moderatoret , se nuk paguhen , as u njofin dhe as keni per ti njoft ndonjehere , boll me keto akuza fallco !
Po na mer te gjithve ne qafe ky pushteti virtual !

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2005 20:24
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

ahahahahahaha A.. EXPLOR sa avatar te bukur paske vene. ;)

Jo jo e ke thene gabim ate shprehjen :P [b]Bej si them une e mos bej si bej une. ;)[/b] GZUAR Rrusho .

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2005 20:33
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha eXplore [/i]
[B] me pelqen si thua ti , por do bej si them une[/b] , une per vete kete kuptoj !
Po qe se jam gabuar ta diskutojme .

Po na mer te gjithve ne qafe ky pushteti virtual ! [/B][/QUOTE]

po qe se je gabuar????
se mendon se ti je gabuar?
diku admirali pati shkruar se un e kam dhe në msn dhe si kam shkruar as në prv e as në msn për problemet e msn....
pse prisni ju se unë si një antar i thjeshtë do ju flas nëpër msn apo private????unë vërtet e njof admiralin ktu e ca vjet po kjo sdo të thot që unë të shkel syrin apo të mbyll veshin kur adminat ktu gabojnë...
as ti flas në msn kur ai është onlinë....

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2005 00:08
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha Demokrate4ever [/i]
[B]ahahahahahaha A.. EXPLOR sa avatar te bukur paske vene. ;)

Jo jo e ke thene gabim ate shprehjen :P [b]Bej si them une e mos bej si bej une. ;)[/b] GZUAR Rrusho . [/B][/QUOTE]


Avatarin ma kane vene antaret mua , ia fut kot ti :p:p:p:D
Degjo mua ti shprehja eshte tamam sic i pershtat mes tim te mesiperm ;)

Amoxil , po festa kemi o derbardhe , le ti qetsojme pak ''inatet'' mbledhim edhe fuqite , dhe vitin tjeter fillojm prap !
Lere Adminat rehat , njerez jemi si ai edhe une dhe ndonje gabim edhe ndodh !

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2005 00:58
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha eXplore [/i]
[B]


Avatarin ma kane vene antaret mua , ia fut kot ti :p:p:p:D
Degjo mua ti shprehja eshte tamam sic i pershtat mes tim te mesiperm ;)[/B][/QUOTE]

ahahahahahahahahahahaha Per shprehjen desha te vertetohem nese e ke seriozisht!! :D Ndersa per avatarin te uroj ishalla te bje ndonje antare e madhe qe te ngel ne fyt . :D :-puthje:

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2005 02:44
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha eXplore [/i]
[B]Oliinter , je dakort ti me cfare thote Agata aty ?
Qysh e mbeshtet ti mendimin e saj , kur nga ana tjeter u je qepur moderatorve ''me buke ne traste'' !
Si i bie , [b] me pelqen si thua ti , por do bej si them une[/b] , une per vete kete kuptoj !
Po qe se jam gabuar ta diskutojme .
Lerini rehat o njerez moderatoret , se nuk paguhen , as u njofin dhe as keni per ti njoft ndonjehere , boll me keto akuza fallco !
Po na mer te gjithve ne qafe ky pushteti virtual ! [/B][/QUOTE]

me agaten kam nje histori te vjeter ne forum dhe ajo e kupton vete se ku e kam une qellimin....

ty mos te te djegi kaq shume ....

une moderateret i kam inat dhe kete e kam shprehur hapur ne cdo teme kur perballem me ta.

tung moderatere dhe predatore te forumit horizont.

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Modifikuar nga myzeqari datė 27/12/2005 ora 11:59

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2005 09:27
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Ketu flasim per llogjik , por fatkeqsisht jo te gjithe e zoterojme , mos u merzit !
Tung

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2005 12:02
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha oliinter [/i]
[B]


une moderateret i kam inat dhe kete e kam shprehur hapur ne cdo teme kur perballem me ta.

[/B][/QUOTE]

O Olii mos ja fut kot qe i ke te gjithe inat, se nuk eshte e vertete.
thuaj gjysma te pakten, se keshtu i bjen te na urresh te gjithve...:p

Gezuar Vitin e Ri 2006

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2005 12:08
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:08 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Ju lutem me lexoni!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale nuk lejohen
Ikonat nuk lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.