Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Me Aktiv
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
KRIZA
STREET RACER

Regjistruar: 08/09/2007
Vendbanimi: NE FORUM
Mesazhe: 62

Me Aktiv

MENDOJ SE FORUMI DUHET TE JETE ME AKTIV.
DUHET REKLAME E GJERE PER TE NQS DONI QE TE FUNKSIONOJE.
NJE FORUM QE NUK KA TEMA TE REJA DHE PERGJIGJE PER MUA NUK ESHTE NJE FORUM I GJALLE DUHET TE PUNOJME TE GJITHE QE FORUMI TE GJALLEROHET DHE TE BEHET AKOMA ME I BUKUR.

__________________
shijoje jeten sikur te jete dita e fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2007 04:06
KRIZA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRIZA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRIZA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė KRIZA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRIZA Shto KRIZA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRIZA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

[B]Ashtu mendoj dhe une... :)[/B]

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2007 13:15
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Kriza jam dakort me ty. Por edhe forumi eshte faqe interneti si shumica e gjithe faqeve....sigurisht anetaret jane te lire te zgjedhin frekuentimin e perditshem si dhe te shperndahen edhe ne faqe ose ne forume te tjera.

Thjesht qe ky forum eshte nje nga me te vjetrit i cili eshte frekuentuar dhe lexuar nga shume persona...dhe mendoj qe i eshte larguar interesimi qe ka pasur dikur.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shtator 2007 15:56
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
varka
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 27/04/2004
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 685

une personalisht mendoj qe ky forum po iken per lesh dhe kjo per nje arsye te vetme(sipas meje) anetaret qe po e frekuentojne forumin jane pa nivelin e duhur.
E keqja e kesaj eshte qe dhe ata dy tre syresh me te cilet ja vlen te shkembesh ndonje ide pa u share jane larguar apo jane duke u larguar.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shtator 2007 19:39
varka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė varka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me varka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: varka Shto varka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto varka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Sa per te qene aktiv u be 4 vjet qe jam tek ky forum dhe shume kane ikur dhe shume te tjere kane ardhur.
Tema ka nga te shume llojtat por temat qe mua nuk me pelqejn jane ato me chit - chate ku jane thjesht per te rritur numrin e mesazheve .
Puna eshte se cdokush shkruan aty ku gjen vetveten.
Une e kam strofullen time ne forum dhe vazhdoj te jem aktiv atje sa per temat e tjera vazhdojm te futemi ne menyre sporadike...

Forca forumihorizont...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Modifikuar nga Lela_Dr datė 12/09/2007 ora 00:09

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shtator 2007 20:15
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erzeni_be
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/07/2004
Vendbanimi:
Mesazhe: 1306

Per hiç gje desh u be deti kos ketej...:D:D:D

 

Qe te mos dal nga tema, kjo çeshtja e ringjalljes se forumit eshte ngritur e ringritur me shume te drejte disa here, por edhe sikur te mos kishte ndodhur ashtu, ne si staf nje gje te tille e kemi patur shqetesimin dhe preokupimin tone konstant.

Arsyet e kesaj e gjendje qe disi edhe mund te leje per te deshiruar jane nga me te ndryshme. Niveli i anetareve, i moderatoreve e shume e shume arsye te tjera...

Megjithate se shpejti do te kete te reja ne kete forum, e le te shpresojme se secili nga ne do te mundohet te kontribujoje seriozisht per ta pasuruar kete forum dhe njekohesisht edhe njohurite dhe kulturen e tij duke shkembyer mendime e eksperienca, dhe jo t'i shnderrojme ato (temat) ne chit-chat sikur qe fatekesisht ndodhi edhe ne kete teme.

 

Mire u lexofshim :)

 

ju flm

erzeni.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 00:33
erzeni_be nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erzeni_be Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erzeni_be (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erzeni_be Shto erzeni_be nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erzeni_be nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
varka
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 27/04/2004
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 685

o erzeni nuk eshte cit cati qe me shqeteson po menyra sesi lejohen te shprehen disa anetare .
"druri i shtrember prish gjithe turren e druve" prandaj duke pastruar forumin nga disa qe anetare te cilet vijne dhe dhkruajne vetem nga nje fjali pa lidhje, i futin ndonje te share ose ofendim dhe largohen per te bere te njejten rutine dite per dite , do behet emundur dhe rigjallerimi i forumit duke afruar te larguarit dhe duke gjalleruar ata te cilet jane ne medyshje te rijne dhe shkruajne ne te njejtin forum me injorante apo te shkojne neper forume te tjera.
Per tu bere me konkret ne nenforumi i politikes ( ku une shkruaj vazhdimisht} tek tema e luftes kunder krimit dhe korrupsionit hidhi nje te lexuar 5-6 postimeve te fundit dhe ska nevoje per koment.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 02:16
varka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė varka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me varka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: varka Shto varka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto varka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Kujdes: ky mesazh pėrmban ofendime ose mungesė respekti. Postuesi ėshtė i lutur tė pėrmbahet.

:duartroki :duartroki :duartroki
Me fal zotni po te jete per injorant ti e ke te shkruar ne balle qe nji ore larg.Kur flet dhe ti mo per zgjuarsi vaj medet.Ti qe do te qellosh me plumba gjysmen e popullit .Ke folur tamam si kryetari organizates baze te partise punes dmth si Sala ne kohet si the si the me qafsh : qe druri shtrember prish gjithe turren .... te prishen ty drurin e drejte si tek kapedani ha ha i forte..... po shoke forumi do gjallerohet me inisiativen e shokut varke ,biles per kete ky druri "drejte"propozon dhe nisma paralele si psh te afrohen te larguarit dhe te perjashtohen ata qe shajne keshtu gjallerohet forumi.

:duartroki :duartroki :duartroki

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 06:38
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erzeni_be
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/07/2004
Vendbanimi:
Mesazhe: 1306

"rrugaç" :D , Pse kaq agresivitet dhe ironi?!!!

Pse t'a kemi  apo me mire ta keshe aq te veshtire te permbahesh ndaj tjetrit qe mendon ndryshe nga ty!

Sa per Salen dhe personalitet e kohes, sa do e veshtire apo e peshtire te jete duhet te jemi te vetedijshem se jane pjese e aktualitetit shqiptar dhe nuk na zbriten nga qielli.

Pra , duhet te mundohemi , ne jete e kudo , qe te mblidhemi e te bashkohemi, mosperputhjet e mendimeve te na sherbejne si pasuri , si diversitet jo per te etiketuar njeri-tjetrin me lloj lloj "titujsh" e pastaj s'ngelet gje , te kapim drunjte e armet apo ketu ne forum psh te dalim nga nena e familja.

Nejse , se s'jam me i miri nder ju per te bere moral, por postimi jot i mesiperm s'me pelqen fare eshte problematik dhe to njoftohet si i tille.

 

Per varken.

Chit chati, mendoj se prish shume pune, sepse devijon diskutimet rruge e pa rruge duke dale dhe te ngjyrat e atyre....:D , te mbush faqe te tera dhe nese do te kishte dikend qe deshironte te fliste per temen do t'i duhen te shfletoje faqe te tera per te gjetur fillin... nese i duken akoma gjurmet ne horizont. lol

Per punen e chit chatit fajin e kane sa anetare te caktuar, qe ndoshta vetem aq kane ne koke, aq edhe moderatoret me "zemergjeresine" e tyre. Nejse, se eshte problem tjeter ky!

Sa per te ashtequajturen largim anetaresh, duhet ta dijme se jemi ne nje forum dhe si i tille s'kemi asnje angazhim ne te. Kush te doje mund te ike, e kush te doje mund te rikthehet (sikur ndodh shpesh) e kush te doje mund te vije.

Drunjte  e shtrember sikur thua ti, vertete deformojne tere turren por nuk mund te deformojne drunjte e drejte dhe fundja  per zjarr te dy kane te njejten vlere...:p:D

 Te politika , eshte forum delikat, qe cilido anetar te jete i kenaqur 100% eshte gati e pamundur, por qe te gjithe duhet te ndjehen te lire ne mendimet e tyre , kjo duhet.

Une e kam thene shume here, duhet te na ndihmoni kur ka ofendime duke i denoncuar, e te ankoheni kur ndjeheni te censuruar.

Nje dite te mbare te gjitheve.

 

 

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 07:41
erzeni_be nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erzeni_be Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erzeni_be (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erzeni_be Shto erzeni_be nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erzeni_be nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
fat_genta
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 28/09/2006
Vendbanimi: askund
Mesazhe: 91

Debat per nje forum koti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 09:19
fat_genta nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė fat_genta Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me fat_genta (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: fat_genta Shto fat_genta nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto fat_genta nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:19 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Me Aktiv

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale nuk lejohen
Ikonat nuk lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.