Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Tulipania mbyll temat si Enveri kishat dhe xhamiat
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Tulipania mbyll temat si Enveri kishat dhe xhamiat

[B]Degjoni vellezer Tulipanka e forumit tone me forcen e celsave qe i ka dhene Fajtori bossi i ketij web-i i mbyll temat e hapura sa here qe i do qefi e sa here qe i teket ta beje nje veprim te till.Po pse keshtu moj Tulipane?Cfare gjeje te keqe pe aty?Apo mos valle kish postuar dikush qe ty nuk te pelqen?Besoj se Fajtori nuk do te bier ne nivelin tend te gjykimit,vetem sepse i je bere servile e tij ne disa raste.Jeni shume intolerante vajze.Kjo nuk tregon asgje me teper vecse gjykimin tuaj te inatcor.Me fal qe po ta them po ke dhene prova.Po deshe edhe mund te t'i faktoj.Une nuk kam celsa qe mbyllin tema apo bejne delet postimet e antarve te FH,por thjesht fjalen e lire.A mund te na spiegosh se cfare nuk shkonte ne ato postime? Cfare nuk te pelqeu moj zonjusha Tulipane.Dikur ne vitet para '90-s kur dikush botonte nje shkrim censoret kur u mbushej mendja i thoshin stop.No Pasaran![/B] .

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Nëntor 2008 19:30
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
°°°°°
łčéł

Regjistruar: 09/07/2005
Vendbanimi: belgjik
Mesazhe: 53

he mer plak sa luf eshte bo ktu ne forum per xhaxhin enver ta dish ti hahahaahahaah sa veta jan perjashtu fol sa te dush po ste njigjo njeri as faja jo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2008 13:25
°°°°° nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė °°°°° Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me °°°°° (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: °°°°° Shto °°°°° nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto °°°°° nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Iqvlora ta marr vesh per cfare teme e keni fjalen qe te pergjigjem saktesisht? Temat dhe mbyllen arkivohen etj.


ps. Ne fakt i bie te jemi si Enveri te dy atehere une qe mbyll temat si xhamiat e kishat e ju qe doni qe te gjithe te tjeret te mendojne si z.Iqvlora se ndryshe behemi servile.

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2008 16:34
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
landi1
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 13/09/2008
Vendbanimi: .
Mesazhe: 80

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha Tulipani [/i]
[B]Iqvlora ta marr vesh per cfare teme e keni fjalen qe te pergjigjem saktesisht? Temat dhe mbyllen arkivohen etj.


ps. Ne fakt i bie te jemi si Enveri te dy atehere une qe mbyll temat si xhamiat e kishat e ju qe doni qe te gjithe te tjeret te mendojne si z.Iqvlora se ndryshe behemi servile. [/B][/QUOTE]

Tulipani! Edhe une jam dakord me IQVloren. Arsyeja e thjeshte eshte se duhet pak me transparence. Ajo teme nuk kishte nje deadline keshtuqe meqe ti ke te drejten si moderatore te mbyllesh tema, do ishte me etike te pyesje me pare nese ka individe qe duan te shkruajn ose jo' dhe jo direkt :tema mbyllet! Njerezit mundet vertete te ndihen te censuruar ne dicka qe ne fakt nuk ia vlen fare te nderhysh. Nuk kishte as rrezik, as fyerje e as grindje. vetem debat

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2008 17:04
landi1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė landi1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me landi1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: landi1 Shto landi1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto landi1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gazmori
Se prish terezine !!

Regjistruar: 07/06/2005
Vendbanimi: Karaburun
Mesazhe: 116

Epo si nuk hoqe dore o rob i pandreqshem , futem ne forum pas disa muajsh dhe ne krye te faqes ke lexoj :D
Nejse e mar me mend pa i hyre kesaj historie , si gjithmon kush nuk shkon me ujrat e tua ka nje mije e nje te zeza , sa per te qeshur qe je :D

Me sa e kam lexuar Tulipanin ne rregull me eshte dukur

__________________
Internacionale

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2008 17:37
Gazmori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gazmori Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gazmori Shto Gazmori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gazmori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Per temen mbi Obamen flitet?
Edhe une u merzita Tulipe :p Seriozisht,doja te hidhja dy fjale se sa e gezuar isha qe fitoi ai zezaku :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2008 17:41
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha Gazmori [/i]
[B] si gjithmon kush nuk shkon me ujrat e tua ka nje mije e nje te zeza
[/B][/QUOTE]

:quoto

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2008 18:56
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha Gazmori [/i]
[B]Epo si nuk hoqe dore o rob i pandreqshem , futem ne forum pas disa muajsh dhe ne krye te faqes ke lexoj :D
Nejse e mar me mend pa i hyre kesaj historie , si gjithmon kush nuk shkon me ujrat e tua ka nje mije e nje te zeza , sa per te qeshur qe je :D

Me sa e kam lexuar Tulipanin ne rregull me eshte dukur [/B][/QUOTE]Po ku ke qene a derebardhe se mua me kish keputur malli per ty!Une e di shume mire gjykimin tend dhe as qe me behet vone fare se cfare thua ti.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2008 19:28
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha Tulipani [/i]
[B]Iqvlora ta marr vesh per cfare teme e keni fjalen qe te pergjigjem saktesisht? Temat dhe mbyllen arkivohen etj.


ps. Ne fakt i bie te jemi si Enveri te dy atehere une qe mbyll temat si xhamiat e kishat e ju qe doni qe te gjithe te tjeret te mendojne si z.Iqvlora se ndryshe behemi servile. [/B][/QUOTE]


O moj Tulipane qe ta hedh kur nuk ke mendjen.Si duket ke mbyllur aq shume tema sa nuk i mban mend si duket.Eshte taktike e gabuar nga ana jote moj vajze kjo menyre te vepruari.tema tek Aktualitete nderkombetare e mbyllur ne dt 9 te kujtohet shume mire ose ke filluar te vuash qe tani nga @@Alczajmeri''.Ne duhet te mendojme te gjithe si ju Tulipane.Keshtu jane mesimet e Enverit.Ne kete rast nuk ke treguar ndonje servillek.( e ke treguar tjeter vend,sot nuk po merrem ta sjell qendrimin tend prej servileje e te gjykimit me dy standarte te antarve te FH,por nje dite tjeter)kesaj here ke dashur te tregosh se ke pushtet dhe ate e perdor si te te doje qefi ty.Po vazhdove me kete sens pervecse do te diskreditosh veten.
Lexon temen Obama apo Mc Cane dhe mund te jepni mendimin tuaj pse duhej mbyllur tema.
Dikush flet kodra mbas bregut,por pune e madhe.Qente le te lehin karvani te vazhdoje rrugen, thote populli.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2008 19:47
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

O Ismail, nuk te duket sikur po e tepron...?!
Se mos eshte hera e pare xhanem dhe... Po shiko, se ai [b]Gazmori[/b] i ka qendisur aq mire ato fjalet sa s'ka ku te shkoje me!
Kur s'te pelqen dicka ty ... u permbys bota!!!
E kupton qe je ti ai qe po vepron si Enver Hoxha!?
Qe je egocentrik, qe te duket vetja si gjeniu i shekullit XXI ... dhe te gjithe ata qe dalin kunder teje e kane gabim...?!
Nuk mendon se nqs te gjithe jane kunder teje... s'ka mundesi qe ta kene te gjithe gabim e ti ta kesh mire?!

Normal qe nuk po i rrafshoj te gjitha ne nje prerje postimet e tua... po pjesa me e madhe ama... kane nje ton autoritar ... po keshtu prej Don Kishoti... nga halli dmth, se s'ke c'ben! Ironi pa fund... sheh vetem zi e gri... nuk e di...!

Sa per temen konkrete, eshte faaaare e thjeshte, ajo teme diskutonte presidentin e ardhshem te USA-ve! U zgjodh ... mbaroi... s'ka me vlere ajo teme!
Pastaj... t'u mbarua boja e letra ty e derbardhe... po hap nje teme tjeter, sic bere ketu ku te diskutosh se c'do beje Obama e c'do bej McCain... [b]pasi mbaruan zgjedhjet...[/b]
Ah, edhe nje tjeter gje... uroj te mos e marresh shume seriozisht forumin... relax plako... nuk jemi ketu per te vendosur fatin e botes... eshte thjesht nje loje... nje kalim kohe...
Peace! ;)

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2008 20:06
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:45 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Tulipania mbyll temat si Enveri kishat dhe xhamiat

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale nuk lejohen
Ikonat nuk lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.