Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Turne i Ri Bilardoje
Gjithsej 14 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Turne i Ri Bilardoje

Duke qene se turneu i vjeter nuk eci sic duhet, kjo dhe sepse nuk pati nje rregullore, po hapim nje turne te ri, ku shpresojme te kete sa me shume pjesmarrje. Ja rregullat qe do zbatohen tek ky turne, per keto rregulla besoj se jeni dakort te gjithe.

1. 3 Ndeshje do luhen midis dy lojtareve.
2. Nga cdo grup do dalin 2 lojtare qe kane me shume fitore qe do te kalojne turin.
3.Nqs ka me shume se 2, do te shihen dhe humbjet qe kane, kush ka me pak kalon.
4.Ne rast se perseri dhe humbjet i kane te barabarta, do te luajne nga nje loje midis tyre, kush fiton kalon per ne turin tjeter.
5. Qe nga momenti kur deklarohen emrat, lojtaret kane 10 dite kalendarike kohe per te luajtur midis tyre.
6.Nqs nuk arrijne te vendosin nje date midis tyre brenda 10 diteve kalendarike, do caktohet nje date nga organizatoret.
7. Ne rast se nuk arrijne te luajne midis tyre,ata skualifikohen dhe e drejta per te kaluar turin i shkon lojtarit/lojtares qe ndodhet ne renditje mbas tyre.Ata qe duan te luajne te postojne nickname ketu ose me mire te me dergojne mua memo per te mos e mbushur me shume postime kete teme.

Duke filluar qe nga ky postim, mendoj se 15 dite jane mese te mjaftueshme per te regjistruar nickname per turneun.

Deri tani, sipas postimeve qe ka pasur ne temen e meparshme per turneun, jane keta lojtere:

Keni
Argjiro2004
Connect
Admirali
Orion
Analistja
darke
trojani
Gsot
Andriy_dr
Cun_Durresi
keila
pinck_m
Sipas darke, jane dhe keta lojtare, nga te cilet pres konfirmim:

i_pafajshem
lori
i_lire
insomnus
eliz
alhojin
Endri
fajtori
ns-6
jimmy
bledumi
shenjtori


Presim regjistrime te tjera.

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Modifikuar nga Admirali datė 05/05/2005 ora 15:21

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2005 18:27
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AnDrIy
Anetar i ri

Regjistruar: 17/06/2004
Vendbanimi: GjErMaNi
Mesazhe: 8

A du me lujt edhe un re se ne te parin na kishit bo me hile sna that gjo loool se bej shaka.. me futni edhe mua ne liste pra

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2005 18:57
AnDrIy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AnDrIy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AnDrIy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AnDrIy Shto AnDrIy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AnDrIy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
trojani
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/12/2003
Vendbanimi: danimarke
Mesazhe: 900

Shenomeni dhe mua.

Me sa po shikoj une ketij turneu i mungoka nje fitues. Prandaj trojani po rregjistrohet ne turneun e bilardos. Do tju lutesha te mos diskurajoheni se dhe vendi i dyte apo i trete nuk eshte keq.

pershendertje trojani

__________________
Dite me te mira pasketaj vine
shkoi erresira

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2005 20:34
trojani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė trojani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me trojani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: trojani Shto trojani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto trojani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

Thumbs up

when will we start?:p

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2005 21:02
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

ah , une smar vesh fare nga bilardoja

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2005 10:47
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GsoT
Anetar i ri

Regjistruar: 11/03/2005
Vendbanimi: N.W Record
Mesazhe: 11

Luajtur/ Fitore/ Humbje Barazime Piket


Keni
Argjiro2004
Connect
Admirali
Orion
Analistja
Darke
Trojani
GsoT
AnDrIy

__________________
"Waitin On The Day They Say Jesus Is Gonna Come So God Bless Ya Albo's Cuz I'm Sniffing With My Gun"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2005 12:48
GsoT nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GsoT Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GsoT (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė GsoT't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: GsoT Shto GsoT nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GsoT nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

Citim:
Po citoj ato që tha GsoT
Luajtur/ Fitore/ Humbje Barazime Piket


Keni
Argjiro2004
Connect
Admirali
Orion
Analistja
Darke
Trojani
GsoT
AnDrIyMan, that list is lacking lot of people:p Complete it Ju lutem with this names:

i_pafajshem
lori
i_lire
insomnus
eliz
alhojin
Endri
fajtori
ns-6
jimmy
bledumi
shenjtori


PS: if someone of the above mentioned has to say something, do it now or shut up forever:p

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2005 12:56
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
argjiro2004
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 15/11/2003
Vendbanimi: Rrugve
Mesazhe: 55

Hello

Admirali mos do ishte me mire sikur "rregjistrimet" te mbaronin ne daten 15 dhe jo per 15 dite? Dhe data 15 pak si larg esshte po nejse vendose ti.
Ales gutte.

__________________
It's Nice 2 B Important But It's More Important 2 B Nice

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2005 13:40
argjiro2004 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė argjiro2004 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me argjiro2004 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė argjiro2004't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: argjiro2004 Shto argjiro2004 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto argjiro2004 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Re: Hello

Citim:
Po citoj ato që tha argjiro2004
Admirali mos do ishte me mire sikur "rregjistrimet" te mbaronin ne daten 15 dhe jo per 15 dite? Dhe data 15 pak si larg esshte po nejse vendose ti.
Ales gutte.
Epo mire, per 10 dite pra, me date 15 Maj do ndaj userat sipas grupeve, dhe do deklaroj fillimin e turneut :p:p

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2005 14:16
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

admirali ke harruar keilen dhe pinck_m nga tema e kaluar qe duan te marrin pjese.

darke aljohin said he doesn't play pool last time.

argjiro vallai ti te fitume e ke turneun po nuk rashe me ty ne grup do te te behem tifoze

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2005 14:21
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:07 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Turne i Ri Bilardoje

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.