Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > C'mendoni per takat e kepuceve femerore??? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
astras
larguar

Regjistruar: 14/02/2006
Vendbanimi: x
Mesazhe: 214

Ato jane vetem simbole dhenuk e cenojne aspak qeneseine ose jo njerzore te gjithkuj, qe besoj se me se shumti ketu matet nga aftesia qe kemi per te thene dhe artikuluar drejt ato qe dijme.

__________________
Bye

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shkurt 2006 10:42
astras nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė astras Kėrko mesazhe tė tjera nga: astras Shto astras nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto astras nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Citim:
Po citoj ato që tha hirushja
Me sa shof,ajo kafsha ne fund tregon qe nuk paske ecur fare ne evolucion. Ti o cun...kur te mberrish shkallen e njeriut te sotem hajd e shkruaj perseri ketu ne kete teme.
Deri atehere(nese jemi akoma gjalle) shnet!
Moj "cuni" Me sa duket jeton me perralla (Hirushja)....
po me sa duket te pelqejne perrallat me kafshe....
...me sa duket ne perrallat e tua akoma skam vdekur...

ps.ah se harrova te kam bler nje pal taka....
kam frik se mos "vritesh" dhe nga kembet....
hajde se ti dergoj me privat...(me siguri do te pelqejne)

princi !

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shkurt 2006 18:54
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Vetem nje gje doja te shtoja per Takat !
Me vjen shume cudi sepse ne shqiperi nuk shikon njeri pa taka. Dhe e di Pergjigjen sepse ecin shume dhe moda Evropiane eshte shume e avanzuar
Pataj dihet qe takat vishen sipas punes dhe ambjentit qe te rethon.
Une nuk mund te them qe i vesh perdite sepse eshte pak si e veshtire te pengojne ne dhenjen e Makines ndonjehere i mar ne Cante dhe i vesh kur jam ne ambjent pune ku me duhet patjeter ti vesh.
Hajde mos i lodhni shume kembet me taka se do ju thyhet ndonje kombe neper gura sidomos ju qe jetoni ne Shqiperi

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shkurt 2006 15:56
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
luledele
spring

Regjistruar: 03/03/2006
Vendbanimi: Firenze, It
Mesazhe: 258

Une vdeeees per taka.Kam nga te gjitha ngjyrat .Jamshume e fiksuar mbas kepuceve ,cizmeve,sandaleve me taka dhe cantave.
Bile nuk me bejne problem fare.Pardite zakonish nuk vesh por ne darke eshte e ndaluar dalja pa taka ,perjashto rastet kur duhet te shkojme ne ndonje shtetitje ne kembe.

__________________
~~~~~~~Buzeqesh sepse eshte gjeja e dyte me e bukur qe mund te besh me buzet e tua~~~~~~~~``

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Mars 2006 00:21
luledele nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė luledele Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me luledele (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: luledele Shto luledele nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto luledele nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
skunkanansie
?!

Regjistruar: 22/01/2006
Vendbanimi: ?!
Mesazhe: 651

Talking

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re schuh[1].jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 89 herė.

Ja kjo me pershtatet mua ...

__________________
Mos me pas gabime,kisha qenė prefekte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Mars 2006 20:01
skunkanansie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė skunkanansie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me skunkanansie (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: skunkanansie Shto skunkanansie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto skunkanansie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4065

Talking

Kepucet i dashuroj ....nje burim inkoshient kenaqesie!!!!
Kam lexuar se takat u shpiken nga nje grua qe ishte mersitur duke u puthur ne balle tani nje prilli eshte sot nuk e di keshtu kam degjuar ...

Kepuca te jep nje sensualitet, delikatese.... reflektojne menyren se si ne evulojme e se si ecim ne jete. Kepucet jane nje objekt deshire dhe nje kurth per burrat. Nje psikoanalist ka thene se taka perfaqeson erotism dhe pushtet ....dua te bashkohem me mendimin e tij

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Prill 2006 15:55
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
grifshe
Anetar i ri

Regjistruar: 17/03/2006
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 2

per te gjithe meshkujt prezent

TAKAT jane dhe do te ngelen nje menyre e embel per te terhequr meshkujt,nje stil i vecante per tu diferencuar nga pjesa tjeter e femrave,nje fantazi.jam femer vete dhe mund te them qe eshte kenaqesi kur i vesh(pavaresisht dhimbjes qe ke sa te mesohesh)shikon trupin tend qe tendoset dhe linjat te dalin me ne pah,te bejne te ndjehesh mire dhe ben dhe te tjeret te te admirojne me shume,te gjithe ata meshkuj qe thone se nuk i pelqejne genjejne.nje femer tregon shume nga personaliteti i saj ne menyren se si ecen dhe kepucet qe vesh, eshte kenaqesi te shohesh nje kembe te bukur brenda nje kepuce te bukur, ju nuk mendoni keshtu!

__________________
Duaje veten me shume se boten dhe respekto te tjeret

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Maj 2006 12:06
grifshe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė grifshe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me grifshe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: grifshe Shto grifshe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto grifshe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Topolina
Mbreteresh e dhimbjes...

Regjistruar: 19/04/2006
Vendbanimi: *Ne boten e endrave*
Mesazhe: 102

Nuk me pelqejn pothuajse kurr nuk veshi kepuca me taka me duket me komode ne patike...

__________________
~Nese nje dite me nuk do jem,me shkruaj... dhe nen toke e jotja jam...~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2006 20:03
Topolina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Topolina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Topolina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Topolina Shto Topolina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Topolina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
zonjusha
Vajza e trendafilave

Regjistruar: 19/05/2004
Vendbanimi: Belgium
Mesazhe: 245

takat e trgojne shume bukur nje femer
i japin fines, eleganc....

__________________
sjam si kripe as si biber
jam e embel si sheqer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2006 16:40
zonjusha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė zonjusha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me zonjusha (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė zonjusha't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: zonjusha Shto zonjusha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto zonjusha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Green_Mamba
'

Regjistruar: 11/03/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 205

Re: per te gjithe meshkujt prezent

Citim:
Po citoj ato që tha grifshe
TAKAT jane dhe do te ngelen nje menyre e embel per te terhequr meshkujt,nje stil i vecante per tu diferencuar nga pjesa tjeter e femrave,nje fantazi.jam femer vete dhe mund te them qe eshte kenaqesi kur i vesh(pavaresisht dhimbjes qe ke sa te mesohesh)shikon trupin tend qe tendoset dhe linjat te dalin me ne pah,te bejne te ndjehesh mire dhe ben dhe te tjeret te te admirojne me shume,te gjithe ata meshkuj qe thone se nuk i pelqejne genjejne.nje femer tregon shume nga personaliteti i saj ne menyren se si ecen dhe kepucet qe vesh, eshte kenaqesi te shohesh nje kembe te bukur brenda nje kepuce te bukur, ju nuk mendoni keshtu!

Sorry por kush mendon se ka ardhur momenti per te "terhequr meshkujt" vertete qenka femer qe paska nevoje per litare...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2006 16:45
Green_Mamba nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Green_Mamba Kėrko mesazhe tė tjera nga: Green_Mamba Shto Green_Mamba nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Green_Mamba nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:18 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > C'mendoni per takat e kepuceve femerore???

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.