Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Shkarkime - Download > Modifiko cfaredo lloj website (edhe pse nuk eshte i yti)
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
Nje person qe shkruan Hight dhe jo High, nuk ka kredibilitet per tu konsideruar "Hacker"

Po te ishte aq e kollajshme per te gjetur kodet FTP atehere bota do ishte bere lemsh sepse protokolli FTP eshte rruga per te punuar me nje hapsire ne rrjet.


Pastaj, programet jane thjesht vegla. Arritjet e natyres se mikut te mesiperm edhe nese behen me vegla, funksionojne per nje kohe te limituar derisa te dali nje Security Fix. Dhe me besoni, difekte te tilla korrigjohen aq shpejt saqe shpesh nuk arrijme te perfitojme prej tyre.


Respekte.
respekte gjithashtu

pik se pari, un nuk mora kredibilited hackeri mbi vete.. dhe po te kuptosh llojin e humorit mbase dhe ti do shkruaje ndryshe.. po si duket qeke shum serioz ti cuni dhe smarke ere nga keto gjera

ti po thua qe nuk u gjenden passet e ftp-ve? kurs eun po te them PO, gjenden... para dy ditesh, nje grup kinez me kishin ber hack faqen.. edhe pse po i beja back up faqes asgje nuk erdhi ne vije. e dyta.. un e disponoj nje program te tille.. qe mar cdo lloj file te websiteve, me linjen DSl qe disponoj, kam mare te gjith kenget te tirana-live.com.. jan rreth 4800 kenge, dhe i kam mare per nje kohe rreth 20 minuta.
programi, mer cdo lloj faqe, html, php, CSS, flash etc etc..
po ashtu kap dhe passwordet e ftp nq se passwordi seshte me shum se 6 germa/numra.

dhe te kthehem prap te pergjigje fillimit, qe te jesh apo te behesh hacker, sdo te thot se ke disa programe?! dhe as me shkon mendja qe te behem i tille nje dite, edhe se cdo gje harrihet po ti vihesh..!

p.s: per drejtshkrimin..cdo kush ben gabime, dhe sidmos ne gjuhen e huaj.. po nejse llafi ishte per HIGH Quality( besoj tu be qefi tani?:p)

shendet dhe ti shoku..

be cool.

Ypsylon, lol... po ta dergoj ne MP emrin.

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Modifikuar nga THe_AnSwEr datė 23/02/2008 ora 19:20

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Qershor 2007 18:27
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
northwest
derri do plumb

Regjistruar: 28/04/2006
Vendbanimi: mbrapa PC tende :)
Mesazhe: 362

E mora ishte nice fare,thanks dhe vazhdo perpara se do bejme ndo nje pune ne te ardhmen pa i ber keq njeriu

__________________
If you can make life better for others and you fail to do so,you are wasting your time on earth..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Qershor 2007 21:25
northwest nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė northwest Kėrko mesazhe tė tjera nga: northwest Shto northwest nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto northwest nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
I'm infinity
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/06/2007
Vendbanimi: Nowere
Mesazhe: 35

e gjeta djema programin qe e perdoren vlonjati99tave eshte WEBRIPPER por edhe neqoftese nuk eshte besoj se eshte me i mire se vlonjati99tave qe e perdor.

ja tek e keni linkun

http://www.freedownloadscenter.com/...r_Download.html

__________________
Two things ate infinity: the universe and human stupidy

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Korrik 2007 16:57
I'm infinity nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė I'm infinity Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me I'm infinity (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė I'm infinity't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: I'm infinity Shto I'm infinity nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto I'm infinity nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ElDi-PoNDe
Anetar i ri

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: Gjirokastra
Mesazhe: 4

Talking

Cpate more se ishit mire ca jan keto ftp, html, php, re smer vesh populli na keto gjera ore cafre thoni. Ore Vlonjati99Tave lol mos e genjeni pobullin ore rini mire . Ti ore lol Northwest aman more aman se do na byllin dhomen lol dhe ku do hck pastaj lol

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shkurt 2008 08:24
ElDi-PoNDe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ElDi-PoNDe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ElDi-PoNDe (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ElDi-PoNDe't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ElDi-PoNDe Shto ElDi-PoNDe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ElDi-PoNDe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Shkarkime - Download > Modifiko cfaredo lloj website (edhe pse nuk eshte i yti)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.