Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria > telefilmat e fundit lojra per kompiuter cartoni e shume gjera te tjera ketu
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
irisa
Anetar i ri

Regjistruar: 18/07/2009
Vendbanimi: toronto
Mesazhe: 2

Thumbs up

telefilmat e fundit lojra per kompiuter cartoni e shume gjera te tjera ketu

www.u2site.ucoz.com FLM TE GJHITHEVE

Modifikuar nga Dr_Devil datė 19/07/2009 ora 21:52

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Korrik 2009 21:22
irisa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė irisa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me irisa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė irisa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: irisa Shto irisa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto irisa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
irisa
Anetar i ri

Regjistruar: 18/07/2009
Vendbanimi: toronto
Mesazhe: 2

Re: telefilmat e fundit lojra per kompiuter cartoni e shume gjera te tjera ketu

Citim:
Po citoj ato që tha irisa
www.u2site.ucoz.com FLM TE GJHITHEVE


...munde te shihni dhe filma pa limit edhe pa i shkarkuare...nga megavideo direkt...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2009 13:07
irisa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė irisa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me irisa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė irisa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: irisa Shto irisa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto irisa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dr_Devil ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Dr_Devil
www.Mjeksia.INFO

Regjistruar: 09/12/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 471

Tema u leviz nga seksioni i shkarkimeve pasi ka vetem filma ne streaming dhe jo per shkarkim!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2009 10:33
Dr_Devil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dr_Devil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dr_Devil Shto Dr_Devil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dr_Devil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:51 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria > telefilmat e fundit lojra per kompiuter cartoni e shume gjera te tjera ketu

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.