Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Reforma ne Drejtesi-Vettingu
Reforma ne Drejtesi-Vettingu
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
Pro 3 100.00%
Kundra 0 0%
Gjithsej: 3 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 20 Qershor 2017, ora 04:49  (111 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6853

Reforma ne Drejtesi-Vettingu

Kliko ne Linkun poshte dhe jep dhe jep PRO-ne tende per Vettingun

http://shpetovetingun.al/

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2017 08:47
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6853

Thumbs up

Pro Reformes ne Drejtesi-Vetingut

Shoferi Autobusit, zbret, nenshkruan Peticionin dhe vazhdon rrugen.
Brravo!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2017 15:11
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6853

Reforma ne Drejtesi-Vetingu

Vetem ne 5 (pese) dite, jane mbledhur 31 mije e 777 Firma.

-Jep dhe Ti, firmen
http://shpetovetingun.al/

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Mars 2017 14:48
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6853

Thumbs up

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re bb-header-1.png
Ky file ėshtė shkarkuar 32 herė.

http://shpetovetingun.al/

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Mars 2017 14:56
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Lidhur me atë foton e shoferit je gabim Vizioner. Në çdo vend të botes do dënohej sjellja e tij.
E dyta kush i financion këta bashibozukë që të kujtojnë thirrjet dum babën.
E treta nuk mbahet pushteti me leva e manovra të pista.
Konkluzioni, ju mund të fitoni një beteje por jo luftën.
Të besosh ramën se do drejtësi eshtë si të besosh se frroket, prengat, ,,, , ndoka e rrosha janë të pastër.
Pyetja është cilin nga këta distancoi rama nga vetja? Mos thuaj se bëri vetting ne ps pastaj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Mars 2017 21:15
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6853

Thumbs up

Pro Vetingut

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Modifikuar nga Vizioner datė 04/03/2017 ora 20:16

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Mars 2017 19:54
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 870

Vetingu, -shpetimi i Shqiperise nga korrupsioni? Nje gje nuk kuptoj une: ne Shqiperi ka korrupsion, pra pohohet se politikanet jane te korruptuar. Mirpo po keta politikane e votuan ne parlament vetingun. Tani une nuk e di se c'lidhje ka protesta me vetingun!? Pse behen akuza per vetingun!? Po protesta pse behet xhanem! Po ky vetingu c'gje te re na sjell? Vertet do ta luftoj korrupsionin!? Nese po, pse, cfar mungon deri tani, apo c'te re sjell vetingu!? Apo thjesht jane lojra per ta shkaterruar Shqiperine edhe me shume se sa eshte shkaterruar!? Nejse, kot qe pyes dhe une! Se mos ka ndonje specialist ketu tek horizonti, qe i sqaron keto probleme!

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Mars 2017 17:37
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6853

Roberto, ndigjo dhe, ndigjo me vemendje.....jo vetem ti

https://www.facebook.com/edirama.al...54528428741523/

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Mars 2017 17:56
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Mjere ne sa popull i ceket qe jemi!

Nje pyetje te thjeshte kam:
A eshte e mundur qe dikush te kerkoje te votoje nje ligj qe neser do ta coje ne burg (ose per ato qe mendojne se do ti shpejtojne, pa pasur nje plan alternativ qe ta shmange kete ligj?)?

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2017 09:00
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6853

Citim:
Po citoj ato që tha NS-6

A eshte e mundur qe dikush te kerkoje te votoje nje ligj qe neser do ta coje ne burg (ose per ato qe mendojne se do ti shpejtojne, pa pasur nje plan alternativ qe ta shmange kete ligj?)?E drejte, NS-6.

Dhe, arsyeja e vertete per te cilen eshte ngritur Cadra, kjo eshte, menyre vetmbrojtje.
Kundershtim deri sa te mundin, me pretekse nga me naivet e absurdet.
Kete gje e di populli Shqiptar prandaj dhe i rri larg Cadres.
Ate qe beri Sala mbas vitit 90-te duke e/u (vetquajtur) quajtur Komunist i rinovuar", te njejten gje po bejne tani me kete "Proteste", ku ne cader jane vetizoluar gati te gjithe Kriminelet e ketyre 25 viteve, predikojne "Kriminelin-Korruptin e rinovuar"!!!
Menyra populliste qe po mundohet te perdore kreu i PD-se, nuk pi uje e nuk ha "buke me tek shqiptaret.
Kreu i PD-se po mundohet te imitoje Trump, por, ska shance tek shqiptaret, sepse eshte shume e thjeshte: Trump ishte i PAKONSUMUAR politikisht dhe, popullizmi i tije gjente terren, kurse PD-ja me PD-istat e saje kane nje fytyre te njohur per shqiptaret dhe BEMAT e tyre e kane cuar Shqiperine ne kete derexhe.
Basha nuk eshte vetem idiot por dhe naiv qe s`kupton kete dallim.

Nje njeri i pa konsumuar mund ta perdori popullizmin dhe mund tģ besohet, por, nje njeri tejet i konsumuar NEGATIVISHT ne syte e popullit, nuk ka shance te besohet, dhe, me te drejte JO!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2017 09:37
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:48 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Reforma ne Drejtesi-Vettingu

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.