Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Shkarkime - Download > Website i vecante!
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Balerina
Rose of Silence

Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 1525

Thumbs up

Website i vecante!

Per te gjithe ata qe nuk kane qejf te bejne download filmat me te fundit, te presin me ore per download, por duan te shohin filmat...eshte nje website fantastik.
www.peekvid.com

ketu mund te gjeni filmat me te fundit, TV shows, cartoons, comedy, anime (une e perdor vetem per filma), dhe nuk keni perse te bleni me filmat, t'i beni download ne pc, ose t'i merrni me qera.
Kenaquni!

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shkurt 2007 18:02
Balerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Balerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Balerina, ky web-site eshte fantastik. Ma mer menja se nuk ka asnje web-site tjeter qe mund te shohesh filmat pa i download perpara dhe me nje cilesi aq te mire.
Edhe atyre komedive hiudhja nje sy se ka edhe Bushi ca te forta atje.

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shkurt 2007 18:07
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dr_Devil ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Dr_Devil
www.Mjeksia.INFO

Regjistruar: 09/12/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 471

Ka edhe shume site te tjera.

provoni kete ketu

http://www.alluc.org

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shkurt 2007 12:16
Dr_Devil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dr_Devil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dr_Devil Shto Dr_Devil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dr_Devil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DORALBANI
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/09/2005
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 90

Television satelitor ne Internet dhe me teper

Kur po mesoja Spanjisht kto website me ndihmuan!
Keni edhe ne Shqip, ne Anglisht, Italisht kedo qe te doni nga e gjithe bota!
KAlofshi mire!
dhe faleminderit per temen interesante.

http://wwitv.com/portal.htm

http://beelinetv.com/

__________________
Zgjohu nga gjymi dallendyshe apo SHQIPONJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2007 21:03
DORALBANI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DORALBANI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DORALBANI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: DORALBANI Shto DORALBANI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DORALBANI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Aljohin
Mjek. Psikiater.

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: Padova
Mesazhe: 576

Re: Website i vecante!

Citim:
Po citoj ato që tha Balerina
Per te gjithe ata qe nuk kane qejf te bejne download filmat me te fundit, te presin me ore per download, por duan te shohin filmat...eshte nje website fantastik.
www.peekvid.com

ketu mund te gjeni filmat me te fundit, TV shows, cartoons, comedy, anime (une e perdor vetem per filma), dhe nuk keni perse te bleni me filmat, t'i beni download ne pc, ose t'i merrni me qera.
Kenaquni! 

 

ej po ky siti nuk punon per mua...thote vetem nje loading te perjeteshme...mos duhet ndonje regjistrim apo ndonje orar apo ndonje prgram apo ndonje ku e di une se ca...

__________________
"I believe there are more instances of the abridgement of the freedom of the people by gradual and silent encroachments of those in power than by violent and sudden usurpations." James Madison

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Prill 2007 15:16
Aljohin nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Aljohin Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Aljohin (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Aljohin't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Aljohin Shto Aljohin nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Aljohin nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Edhe kjo faqja eshte Fantastike....

Movie6.net

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 21:39
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
I'm infinity
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/06/2007
Vendbanimi: Nowere
Mesazhe: 35

ja edhe nje web site me i mire

www.tv-links.co.uk

ku edhe ketu mund te shihni filma, tv shows, cartoons, sport............

dhe ka me shume seriale dhe filma se ai linku tjeter

__________________
Two things ate infinity: the universe and human stupidy

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2007 11:35
I'm infinity nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė I'm infinity Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me I'm infinity (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė I'm infinity't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: I'm infinity Shto I'm infinity nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto I'm infinity nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ElDi-PoNDe
Anetar i ri

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: Gjirokastra
Mesazhe: 4

faleminderit Balerina

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Mars 2008 12:24
ElDi-PoNDe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ElDi-PoNDe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ElDi-PoNDe (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ElDi-PoNDe't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ElDi-PoNDe Shto ElDi-PoNDe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ElDi-PoNDe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
THe_AnSwEr
unknown

Regjistruar: 08/06/2003
Vendbanimi: California
Mesazhe: 681

Citim:
Po citoj ato që tha I'm infinity
ja edhe nje web site me i mire

www.tv-links.co.uk

ku edhe ketu mund te shihni filma, tv shows, cartoons, sport............

dhe ka me shume seriale dhe filma se ai linku tjeterky website nuk punon fare

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Mars 2008 18:15
THe_AnSwEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė THe_AnSwEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me THe_AnSwEr (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė THe_AnSwEr't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: THe_AnSwEr Shto THe_AnSwEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto THe_AnSwEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Talking

Punonte ne qershor

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Mars 2008 19:20
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Shkarkime - Download > Website i vecante!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.