Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Shkarkime - Download > Modifiko cfaredo lloj website (edhe pse nuk eshte i yti)
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Dr_Devil ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Dr_Devil
www.Mjeksia.INFO

Regjistruar: 09/12/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 471

Modifiko cfaredo lloj website (edhe pse nuk eshte i yti)

Hapni websitin qe doni te modifikoni dhe atje ky eshte adresa (prsh www.google.com) vendosni kete kodin ketu


java script:document.body.contentEditable='true'; document.designMode='on'; void 0


pastaj shtypni enter!


Do tju duket se nuk ka ndryshuar asgje po nese provoni te ndryshoni tekstin ju mund ta beni. Mund ta fshini. Mund te shtoni apo hiqni fotografi.


Kjo nuk ndodh ne te vertete, me nje fjale ndodh vetem te PC juaj. Por gjithsesi eshte funny!

Modifikuar nga Dr_Devil datė 17/06/2007 ora 13:05

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 12:56
Dr_Devil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dr_Devil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dr_Devil Shto Dr_Devil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dr_Devil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dr_Devil ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Dr_Devil
www.Mjeksia.INFO

Regjistruar: 09/12/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 471

Shkruani javascript bashke se per cudi nuk del e ngjitur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 13:06
Dr_Devil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dr_Devil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dr_Devil Shto Dr_Devil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dr_Devil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

un kam nje program.. qe shkarkoj cdo lloj faqe ne pc tim.. html, php etc etc..

gjen passwd e ftp-ve te cdo siti.. faqen fajtori e kam komplet ne pc.. muziken etc etc.. eshte nje nga programet hack me te mire qe kam perdorur deri tani.

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 16:49
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
northwest
derri do plumb

Regjistruar: 28/04/2006
Vendbanimi: mbrapa PC tende :)
Mesazhe: 362

vlonjati e pash qe ke nje program po ku eshte ky program sna i the :p apo e ke sekret

__________________
If you can make life better for others and you fail to do so,you are wasting your time on earth..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Qershor 2007 04:58
northwest nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė northwest Kėrko mesazhe tė tjera nga: northwest Shto northwest nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto northwest nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha ypsiloni
vlonjati e pash qe ke nje program po ku eshte ky program sna i the :p apo e ke sekretLOl.. u dont wanna be hack3r... r u?

sekret vlla.. jan programe hight quality

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Qershor 2007 05:20
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
I'm infinity
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/06/2007
Vendbanimi: Nowere
Mesazhe: 35

me duket se e ka emrin easywebsave

e gjeta apo jo

__________________
Two things ate infinity: the universe and human stupidy

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Qershor 2007 17:07
I'm infinity nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė I'm infinity Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me I'm infinity (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė I'm infinity't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: I'm infinity Shto I'm infinity nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto I'm infinity nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha I'm infinity
me duket se e ka emrin easywebsave

e gjeta apo jo
ai qe kam un jo...

eshte nje program i cili.. me ane te linkut.. hedh cdo gje ne pc.. cdo lloj file.. html, php , .avi , mpg... etc etc... cdo gje .. dhe po ashtu mer dhe passwordet e ftp-ve.

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Qershor 2007 20:25
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dr_Devil ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Dr_Devil
www.Mjeksia.INFO

Regjistruar: 09/12/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 471

Citim:
Po citoj ato që tha Vlonjati99TaveLOl.. u dont wanna be hack3r... r u?

sekret vlla.. jan programe hight qualityHackers????????????

Pse ke nje program qe shkarkon nje web te tere
?


Ej boll me kalamanlleqet, e para!

dhe e dyta pse nuk e vendos ate programin ketu keshtu ben nje sherbim per shoqerine??? (kujtoja shen Pjetrit kur te vdesesh se cfare ke bere per popullin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Qershor 2007 08:24
Dr_Devil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dr_Devil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dr_Devil Shto Dr_Devil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dr_Devil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
northwest
derri do plumb

Regjistruar: 28/04/2006
Vendbanimi: mbrapa PC tende :)
Mesazhe: 362

Citim:
Po citoj ato që tha Vlonjati99TaveLOl.. u dont wanna be hack3r... r u?

sekret vlla.. jan programe hight qualitypo te kujtoj ate qe citoj ne fund te cdo mesazhi

If you can make life better for others and you fail to do so,you are wasting your time on earth..

nuk dua te behem hacker jo per gje po sme hun ne pune,nuk dua ti prish njeriu pun,un bej vetem mir ne kete dynja .

__________________
If you can make life better for others and you fail to do so,you are wasting your time on earth..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Qershor 2007 16:14
northwest nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė northwest Kėrko mesazhe tė tjera nga: northwest Shto northwest nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto northwest nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Nje person qe shkruan Hight dhe jo High, nuk ka kredibilitet per tu konsideruar "Hacker"

Po te ishte aq e kollajshme per te gjetur kodet FTP atehere bota do ishte bere lemsh sepse protokolli FTP eshte rruga per te punuar me nje hapsire ne rrjet.


Pastaj, programet jane thjesht vegla. Arritjet e natyres se mikut te mesiperm edhe nese behen me vegla, funksionojne per nje kohe te limituar derisa te dali nje Security Fix. Dhe me besoni, difekte te tilla korrigjohen aq shpejt saqe shpesh nuk arrijme te perfitojme prej tyre.


Respekte.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Qershor 2007 14:02
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:20 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Shkarkime - Download > Modifiko cfaredo lloj website (edhe pse nuk eshte i yti)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.