Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Shkarkime - Download > Ndihme: Free Software per Mobile
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Billi
............

Regjistruar: 12/03/2005
Vendbanimi: Ne Lulishte
Mesazhe: 187

Ndihme: Free Software per Mobile

Kush mund te me ndihmoje me ndonje adrese interneti ku ka softwares free per telefon.

__________________
Don't think about the future,
Forget the past,Live the present

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2007 08:21
Billi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Billi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Billi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Billi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Billi Shto Billi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Billi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Po me duket se ka te kjo faqja ketu por do kerkusar shpesh se ndonjehere eshte dhe off line.

www.programecelularifalasperBillin.com

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2007 12:53
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dr_Devil ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Dr_Devil
www.Mjeksia.INFO

Regjistruar: 09/12/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 471

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
Po me duket se ka te kjo faqja ketu por do kerkusar shpesh se ndonjehere eshte dhe off line.

www.programecelularifalasperBillin.com
!

me te vertete e forte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2007 21:27
Dr_Devil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dr_Devil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dr_Devil Shto Dr_Devil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dr_Devil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dr_Devil ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Dr_Devil
www.Mjeksia.INFO

Regjistruar: 09/12/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 471

BillI pse nuk je mei qarte?

per cfare marke dhe cfare serie i do keto programet?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2007 21:28
Dr_Devil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dr_Devil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dr_Devil Shto Dr_Devil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dr_Devil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Billi
............

Regjistruar: 12/03/2005
Vendbanimi: Ne Lulishte
Mesazhe: 187

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
Po me duket se ka te kjo faqja ketu por do kerkusar shpesh se ndonjehere eshte dhe off line.

www.programecelularifalasperBillin.comO daku faleminderit per ndihmen por nuk ishte kaq e nevojshme dhe te bej kaq shaka pa kripe sepse te kane genjyer nese te kane thene qe di te besh humor.Mesazhi eshte censuruar nga modeartori. Arssyeja: perdorimi i fjaleve banale. Dr_DEVIL

__________________
Don't think about the future,
Forget the past,Live the present

Modifikuar nga Dr_Devil datė 25/12/2007 ora 20:55

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2007 10:56
Billi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Billi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Billi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Billi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Billi Shto Billi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Billi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Billi
............

Regjistruar: 12/03/2005
Vendbanimi: Ne Lulishte
Mesazhe: 187

Citim:
Po citoj ato që tha Dr_Devil
BillI pse nuk je mei qarte?

per cfare marke dhe cfare serie i do keto programet?Nokia E50

__________________
Don't think about the future,
Forget the past,Live the present

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2007 10:57
Billi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Billi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Billi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Billi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Billi Shto Billi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Billi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:48 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Shkarkime - Download > Ndihme: Free Software per Mobile

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.