Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sofrat Shqiptare > Mejhone "REHATI"
Gjithsej 176 faqe: « E parė ... « 152 153 154 155 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 167 168 169 170 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

sa moa birren flm sdua asgje per sonte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Qershor 2012 03:55
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mon Cherry
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 30/01/2009
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 536

Citim:
Po citoj ato që tha Glaukus


ooooo mrama Mon Shehrri


si fillim vendos nji muzik iher ..... pastaj ne varesi te asaj bojm edhe porosine( porosi ma e padjallezume mooooooo ska ) ishte mendim pa ze kypo ku je o glak, kur jam une sje ti e kur je ti sjam une. Npije jane mendimet ma te padjellzume dhe pijaneci nuk osht fajtor

po tve nji muzik nga stop xha nini, stop maldini, stop kieliniIt's my life - dr alban

__________________
L'essenziale č invisibile agli occhi...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2012 21:33
Mon Cherry nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mon Cherry Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mon Cherry (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mon Cherry Shto Mon Cherry nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mon Cherry nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Citim:
Po citoj ato që tha Mon Cherry


po ku je o glak, kur jam une sje ti e kur je ti sjam une.
Npije jane mendimet ma te padjellzume dhe pijaneci nuk osht fajtor ...

ktu jam gjithmone - n'sherbim t'popllit
... sa per " mendimet ne pije " - varet nga tipi i personit qe pin


Piktori - kur pin p.sh. bohet historian , filozof , politikan
Al - bohet rromantik ma shume se sa duhet
Vizioni - osht gjithmon i rregullt se s'pin alkol
Amori - e ka pijen me sherr
Hayday - nuk flet fare ... shijon veren dhe zhytet ne boten e saj
Raidi - snob dhe kundra te gjitheve
Faja dhe Kurti ja ngopin nga nji dyfletsh dhe i ke universale ca ... e ca ..... e ca


p.s. - pijen ma tkeqe e kam une , Biondia , Shelgu dhe Dylani .... vec per dashni na shkon mendja

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2012 22:16
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Glaukusp.s. - pijen ma tkeqe e kam une , Biondia , Shelgu dhe Dylani .... vec per dashni na shkon mendjaDenonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2012 23:05
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

5 deri ne 7 pa rrena 3 birra kam pi tesh dhe kafen shume flm sdu nej her ma von noshta

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2012 23:57
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha Glaukusp.s. - pijen ma tkeqe e kam une , Biondia , Shelgu dhe Dylani .... vec per dashni na shkon mendjadashni the ???? dhe mundesisht non stop 24 ore qe te duket Orfeu sikur o zon me tigrin kur te dali nga oda hahahahah .Kohet e fundit po tape kam qene ti cuni kam filluar ke xheku e kam dale ke xhikja hahahahah
Ja po te vej dhe nje kenge qe sot e kam bere telef duke e keduar e kercyer me fisin mbasi na u rraf Greqia .Mja prish icik lezetin ky Xeni me kete zonin sikur po pellet gamori po eshte e mire .
Shelgu te pelqen ?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Qershor 2012 20:09
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Oj te pelqyme thote.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Qershor 2012 22:43
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu

Glak mos u afro ke stoli.

Bjonde
ja ky xhelozi , filloi sulmet direkt


nga nji dopio per t'gjith sa jan n'Mihone
( pagun Shelgu se ka sebep - osht bo Nishani persident )

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Qershor 2012 22:48
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Glaukusja ky xhelozi , filloi sulmet direkt


nga nji dopio per t'gjith sa jan n'Mihone
( pagun Shelgu se ka sebep - osht bo Nishani persident )Nuk eshte burre i keq mer ti miku po shume i shemtut.
Kam pas nje kojshi ke lagja e vjeter me musteqe, sikur jane binjake.

Bjonde

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Qershor 2012 22:50
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Shelg me jep me pi te ftohte se mka hip nje zjarrmi qe cte them la perla po me ban vape ti gla merru me muziken he te keqen se do dehem e cfare mban barku i nxjerr bardhaku prandaj kujdes .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Qershor 2012 22:59
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 176 faqe: « E parė ... « 152 153 154 155 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 167 168 169 170 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sofrat Shqiptare > Mejhone "REHATI"

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.