Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Ju lutem me lexoni!!
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

Re: Re: Ju lutem me lexoni!!

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha oliinter [/i]
[B]

Sabi

Si gjithmone impresionuese..

Kam bere mekat qe dikur te kam rene me qafe pa te drejte!

E mbeshtes plotesisht mendimin e Sabines. [/B][/QUOTE]

Pershendetje Oli.
Nuk mendoj se me ke rene ne qafe ndonjehere, secili ka mendimet e veta, ne thjesht kemi pasur mendime te kunderta..:)
Te uroj gjith te mirat e gezuar.

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2005 11:11
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

U pajtuan pa ndimen e OSBE-se . Ky eshte nje sukses i madh per kete forum...hahhahahaa nejse

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Janar 2006 23:44
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MERIrita
Anetar i ri

Regjistruar: 05/04/2006
Vendbanimi: CH
Mesazhe: 9

Re: Ju lutem me lexoni!!

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha agata [/i]
[B]Te dashur antar/e.. kohet e fundit po lexoj ne kete nen forum ankesa te shumta ndaj moderatoreve ose stafit te ketij forumi.. ankesa ndaj nivelit te ulet te forumit.. largime ne menyre proteste te ndonje anteri.
Per kete arsyje e ndjeva te detyrueshme te shpjegohem, te pakten ne menyre personale..
Sikurse e dini te gjithe, moderatoret nuk jan asgje tjeter veçse disa antare aktiv te cilet duhen te njihen me temat problematike qe ka nen forumi qe moderojne.. personalisht kam 1 vit e gjysem qe moderoj ne kete forum; e sinqerisht qe nga ajo date nuk kam me mundesi te lexoj temat interesante qe mund te kete andej ketej neper faqet e ketij forumi, e as te hap ndonje teme interesante, sepse me duhen ore te tera, te lexoj ofendime qe i bejme njeri tjetrit, kunjat apo ironite..
A nuk mendoni, te dashur antare qe ka ardhur koha, ora, momenti, qe te tregohemi njerez te kulturuar, te civilizuar, te pakten ne nje faqe websiti publik si ky nen forum..?
A nuk mendoni, qe ne vend se te mbrojme interesat e klaneve qe kemi formuar, eshte me mire te jemi Te DREJTE te pakten ne virtualitet.?
(me fjalen te drejte kuptoj, te mos i themi tjetrit ate qe te tjeren nuk duam te na thone)
A nuk mendoni se ne vend qe te lodhemi per te share e ofenduar njeri tjetrin, eshte me mire te vrasim pak mendjen, gjith se bashku per te sjelle ne kete forum ça tema me te kendshme.. ?!!
Nese ky nen forum pasurohet me mendimet e njeri tjetrit, jemi ne te njeten kohe ne qe pasurohemi me te.. Ne, qe kalojme ore ne keto faqe..ore te cilat mund te na sherbenin te lexonim nje liber, apo te shikonim nje film, ore qe ja heqim studimeve tona, ore qe vlejne shume.. por qe ne i shperdorojme kot..

Te dashur Antar/e, eshte e vertet qe jemi shqiptare, por kjo nuk e justifikon nivelin e ketij forumi..sepse shumica jone ne kete forum jane te rinje qe studjojne ne vende te ndryshme te botes, jane ne nje fare menyre syri kritik i Shqiprise..
Nuk Ju kerkoj te ndryshoni, sepse jam askushi per kete; por vetem te jeni pak me teper tolerant..

Si mendoni a do ndryshojme? a do ndryshojne Shqiptaret? A do ndryshoje Shqiprija?:):):)

Me shume dashuri per ju, e me shume sinqeritet Agata.. [/B][/QUOTE]

Edhe une e ndaj mendimin tend, nuk mundem ti kuptoj njerz cfar knaqsi kan me ofendu te tjert !!!!!
Veq nje fjal mundem te them se feja dhe Partija ka sa dush pra mos u shtyni ne keto dy drejtīmaaa se veq qe e humbini kohe dhe e nervozon veteveten.


Me rrespekt nga MERIrita

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2006 20:59
MERIrita nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MERIrita Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MERIrita (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MERIrita Shto MERIrita nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MERIrita nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

...

Nese doni mendimin tim ky eshte nje budallallek.

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2006 20:10
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jasemina
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 45

Urime Agata je shume e sakte, te shpresojme se nje dite do ta kuptojne ate qe thua ti dhe ata si ty.

__________________
Te erdhi hareja, ngaqe gjithcka ne univers rrotullohet.
"And whomsoever Allah guides, for him there will be no misleader".

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2006 21:08
jasemina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jasemina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jasemina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jasemina Shto jasemina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jasemina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha Lela_Dr [/i]
[B]Bashkohem komplet me parafolesit, sepse me te vertete qe keto kohen e fundit, interesi per te hyre ne forum eshte 0.

e them kete sepse edhe une vete si moderatore dhe [b]sidomos si anetare e ketij forumi[/b], me ka ikur ajo kureshtje qe kisha me perpara per forumin. Ku lexoj tema vetem per ankesa nda njerit apo tjetrit moderator. Mendoj qe te gjithe anetaret e dine qe sharjen ne publik nuk lejohen, fjalet e pista nuk lejohen, por keto as qe nuk duan t'ia dine per rregulloren.
[b]Mos harroni se jemi nje faqe publike dhe mund te lexohet nga kushdo, qofshin dhe minorene[/b].

Siç thote dhe Agata ne shpenzojme ore te tera duke lexuar mesazhet e anetareve, dhe humbim ne kete rast, lezetin e temave te reja. Por prap e kemi bere edhe punen e moderatorit me aq se kemi pasur mundesi.

Ne vend qe te jeni te lumtur qe kemi mundesine te bashkohemi dhe argetohemi sa me shume me njeri tjetrin, ne shqiptare si gjithmone do te gjejme [b]kleçka[/b] per t'u grindur me njeri-tjetrin.

Pse ndodhin valle te tilla gjera mes nesh?????
Une mendoj qe ne jemi e ardhmja e Shqiperise, jemi ato persona qe do te drejtojne te nesermen nje komb. Niveli i ketij forumi eshte i perbere nga shume studente qe jetojne ane e mbane botes, pse pra duhet te ulim veten kaq shume me inate personale????

[b]Largimi i nje anetari nuk eshte zgjidhje, sepse edhe ne vende te tjera (qofshin ne internet apo ne realitet) sjellja e njerezve do te jete pak a shume e njejta.

Pra le te diskutohen problemet, dhe jo te lergohemi te gjithe njeri pas tjetrit sepse nuk jemi ne gjendje te pranojme idete e njeri-tjerit.[/b]

Duhet te keni pak tolerance, qofshit anetare te thjeshte apo moderatore apo administrator se ketu nuk ka dallime, rregullat e forumit jane te njejta per te gjithe.

Perse nje anetare kur shkruan fjale te pista ne forum, nuk eshte ne gjendje te pranoje qe eshte gabim??? Perse duhet te jemi ne moderatoret t'i terheqim gjithmone vemendjen te tjereve, pra mos harroni se dhe ju anetare te thjeshte keni gabimet e juaja. Eshte e lehte te besh ankese ndaj nje moderatori, por perpara se te ankoheni mendohuni mire dhe shikojini mire mesazhet qe postoni (me fjale te pista apo komplet jashte teme) vetem e vetem me shkruajtur diçka, ka apo s'ka lidhje me temen.

Me Respekt Lela [/B][/QUOTE]


pershendetje lela jam dakort me ty dhe kjo te them te drejten duhet te shikohet shume nga ju moderatoret jane lene shume doreleshime dhe u kan marre trute ere me duket mua forumistave vertet duhet te kemi dhe ate humorin sido qofte ai deri ne nje pike sespe nuk mund te jemi gjithmone serioz.dhe ta dish asnje nuk pranon se eshte gabim sepse shume ketu nuk jane ata qe shkruajne nuk jane vetvetja por hiqen sikur.......

verini gishtin kokes forumista dhe behuni pak me real dhe pak me origjinal.

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2006 13:28
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana
Whatnot

Regjistruar: 17/02/2003
Vendbanimi: Ja ketu
Mesazhe: 405

Pyetje:


si spjegohet qe nje pjese e mesazheve fshihen (me pretekstin qe nuk kane lidhje me temen, apo jane sulme personale etj) dhe te tjerat replikuese te ketyre mesazheve, nuk levizen? Kam vene re ne shume tema, ka mesazhe qe mungojne dhe moderatore qe thone se i fshine per arsyet e mesiprme, dhe gjysma tjeter e atyre debateve (qe jane prape sulme personale dhe chit chate) lihen.

Kush e mbikqyr punen e moderatoreve qe fshijne mesazhet?

E them kete, sepse shoh qe shume tema jane me nivel fare te ulet dhe pikerisht mesazhet me nivel te ulet vazhdojne te mbijetojne. Cfare niveli kane moderatoret, nese jane krejt te pavarur dhe marrin vendime me koken e tyre?

__________________
Success stands mostly in not giving up, when the others have let go.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2007 00:32
Ana nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana Shto Ana nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Ana keni shume te drejte, por nuk dhate asnje shembull.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2007 03:32
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana
Whatnot

Regjistruar: 17/02/2003
Vendbanimi: Ja ketu
Mesazhe: 405

Do me duhej te citoja gjithe temat e forumit.

__________________
Success stands mostly in not giving up, when the others have let go.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2007 04:09
Ana nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana Shto Ana nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

kjo qe ka hap temen ketu.. mua me eshte qepur me buk ne traste andej nga ka pushtetin ajo... sa shkruaj un bam direkt e fshin.. me ndonje reason sic tha ana.. edhe del dhe ketu e ben moral.. e po pik e zez me kete popull

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Prill 2007 18:54
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:50 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Ju lutem me lexoni!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale nuk lejohen
Ikonat nuk lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.