Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Tulipania mbyll temat si Enveri kishat dhe xhamiat
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
landi1
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 13/09/2008
Vendbanimi: .
Mesazhe: 80

Dy here eshte ngritur flamuri ne shqiperi dhe te dy heret e kane ngritur keta te dy me siper :D
Dy figura te kombit qe grinden...eh, tamam shqiptare :D :D :D

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2008 20:42
landi1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė landi1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me landi1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: landi1 Shto landi1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto landi1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Iq vlora mund te me kishe cuar mp e te me thoje thjesht a mund ta rihapesh ska nevoje per keto flete-rrufe qe me te degjuar i kam ishin te modes para viteve 90.

Une per korrekte e di veten,ndoshta alzajmeri do me lejonte te pakten te te isha pergjigjur.

Ajo teme nuk u mbyll per censure apo gje tjeter, se mos e genjeje mendja ndonjerin po thjesht sepse tema qendrore tashme ishte plotesuar.

gjithsesi do hapet nje tjeter ku mund te diskutoni gjere e gjate e mundesisht njerezishem.

Pershendetje

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2008 09:56
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha Tulipani [/i]
[B]Iq vlora mund te me kishe cuar mp e te me thoje thjesht a mund ta rihapesh ska nevoje per keto flete-rrufe qe me te degjuar i kam ishin te modes para viteve 90.

Une per korrekte e di veten,ndoshta alzajmeri do me lejonte te pakten te te isha pergjigjur.

Ajo teme nuk u mbyll per censure apo gje tjeter, se mos e genjeje mendja ndonjerin po thjesht sepse tema qendrore tashme ishte plotesuar.

gjithsesi do hapet nje tjeter ku mund te diskutoni gjere e gjate e mundesisht njerezishem.

Pershendetje [/B][/QUOTE]
Me falni, po kush jeni ju qe jeni ne gjendje te percaktoni "te njerzishmen" nga "e panjerzishmja"? Per cfare jeni "dipllomuar"?? Cfare "eksperience" keni ne kete fushe??

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2008 10:13
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha Tulipani [/i]
[B]Iq vlora mund te me kishe cuar mp e te me thoje thjesht a mund ta rihapesh ska nevoje per keto flete-rrufe qe me te degjuar i kam ishin te modes para viteve 90.

Une per korrekte e di veten,ndoshta alzajmeri do me lejonte te pakten te te isha pergjigjur.

Ajo teme nuk u mbyll per censure apo gje tjeter, se mos e genjeje mendja ndonjerin po thjesht sepse tema qendrore tashme ishte plotesuar.

gjithsesi do hapet nje tjeter ku mund te diskutoni gjere e gjate e mundesisht njerezishem.

Pershendetje [/B][/QUOTE]


Duket e ndjen veten shume te pushteteshme Tulipane.Kjo nuk eshte Flete Rrufe,por nje ankese karshi teje si moderatore,apo je me e madhe se nuk e kam pare me vemendje cfare gradash te kane dhene.Tell us!Ne cdo forum qe kam pare ka nje nen forum ku behen ankesa karshi mod & admin si puna jote.Meqenese ke pushtet te madh e mund te besh si te te doje qefi ,atij nenforumi ku antaret e FH bejne ankesa,mund ta titullosh edhe kendi i ''Flete rrufeve''.Nuk ka problem sepse edhe keshtu kritika e verejtje do te behen,por jo si ato qe benin gjyshrit dhe etrit komunist.Jane tjeter soj keto,megjithate te pergezoj qe paske eksperience edhe per F Rr e komunisteve!
Pergjigja juaj me bene te kuptoj qe pervec vesit te servilllekut,ne personin tuaj ka snobizem,ironi e inat te verber.Keto vese nuk te lartesojne por te ulin vlerat Tulipane.Me nje person si ty nuk kam nevoj te komunikoj me PM,por ketu faqe te gjithve.Po te isha ne vendin tuaj une do te perdorja nje taktike tjeter,qe do te me linte te kuptoja mua dhe te tjerve,se ke pak inteligjence femerore.Me pak fjale ju nuk keni eksperiencen e duhur ne kryerjen e nje ''detyre'' shoqerore sic eshte komunikimi me publikun,antaret e FH ne kete rast.
Tulipane se mos me bene ban please!:D Mod & admin nuk je vetem ti,por ka edhe vajza te tjera.Merr shembull nga inteligjenca e tyre ne komunikim!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2008 14:13
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ēfare thua
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 06/05/2008
Vendbanimi: Ne shqiperi (ēeēen)
Mesazhe: 48

Po ore po fletrrufe si ne kohen e xhaxhit, na merr malli ehe kohe te bukura.

__________________
Para Laēi...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2008 13:57
ēfare thua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ēfare thua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ēfare thua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ēfare thua Shto ēfare thua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ēfare thua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Kjo ka qene nje nisme e KQPPSH e perkrahur ne ate kohe fuqi,isht nga familjet komuniste dhe pinjollet e tyre.Bile ka shenja edhe ketu se pinjollet e pinjollve kane nostalgji per ate kohe.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2008 19:17
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Tulipania mbyll temat si Enveri kishat dhe xhamiat

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale nuk lejohen
Ikonat nuk lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.