Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > kush jeni ju Vlerėsimi i Temės: 5 votime, mesatarja 4.20.
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Labja
SO in love with him

Regjistruar: 27/07/2003
Vendbanimi: in his prescious heart
Mesazhe: 22

umm

fytyren e shikoni nga fotoja te avatari
vi nga vlora..jam 19 vjece, 1.78 e gjate (goxha), peshen se themi tani se eshte ca si personale

__________________
Don't wanna close my eyes
Don't wanna fall asleep
cuz ill miss u baby
AnD I don't wanna miss a thing!

I love him

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2003 01:48
Labja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Labja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Labja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Labja Shto Labja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Labja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ervisa
Doktoresh zemrash!

Regjistruar: 18/09/2003
Vendbanimi: U.s.a
Mesazhe: 266

Ervisa

Ok ja dhe una:

Brune nga floket,me sy te zinje,Buzkat si te zezakeve

1:76 cm e gjate

49 kg pesha(kam ra pak keto kohet e fundit pagjumsia kuptohet,se 52 eshte normalja).


Pershendetje nga Ervisa

__________________
Rinia eshte mishngrense dhe pleqeria barngrense.

Modifikuar nga sUgA__tIlOnCe datė 10/12/2004 ora 11:18

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2003 03:05
Ervisa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ervisa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ervisa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ervisa Shto Ervisa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ervisa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jonita
Anetar i ri

Regjistruar: 26/11/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 19

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re joni.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 107 herė.

une jam 1m65, 50 kg, per me teper ja foto

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2003 17:03
jonita nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jonita Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jonita (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jonita Shto jonita nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jonita nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DiKuShi
Student

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 46

gjatsia 182, 74 kg, floket kacurrela te zi, syte e zi
Shkodran 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2003 21:05
DiKuShi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DiKuShi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DiKuShi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: DiKuShi Shto DiKuShi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DiKuShi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LiL__TrEaSuRe
~mOlLa mE sHeRbEt~

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: [ @ my pimp's lap ]
Mesazhe: 596

une kam permasa njeriu

ua sa te medhenj qe jeni more!!!! bej shaka.....
une jam 166 me sy njyra-njgjyra anojne nga jeshilja (si mace),me floke geshtenje ne te kuqe,mollezat e faqeve te ngritura,ne buxe kam nje pirsing,me dhembe te rregullt dhe kur qesh me behen gropa ne faqe,trup te rregullt ne trup ham nje shenje lindjeje shume te bukur, dhe kete s'keni per ta besuar por jam 48-49 kg. po do ha qe te shendoshem , po edhe keshtu si jam s'jam keq).....eeee me duket se fola shume....kryesorja quhem elisa shkurt ela..........

__________________
*BeNd dOWn bOi, dO tHiz shIeEt LiKE yU NEva dD, i WNt YO LIpZ 2 SUcK oN ma CLiTt...*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2003 00:49
LiL__TrEaSuRe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LiL__TrEaSuRe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LiL__TrEaSuRe (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė LiL__TrEaSuRe't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: LiL__TrEaSuRe Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
djali_prishtinali
Mysafir Nderi

Regjistruar: 28/10/2003
Vendbanimi: prishtina
Mesazhe: 44

tungggg

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re totti2.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 78 herė.

po prezentohem edhe une se ka koh qe nuk kam qen ne forum dhe vertet me keni munguar

me quajn TOTTI, jam i gjat 1.82, peshoj 64kg, syt i kam te zinj, floket e zeza, dhembet e bardh, jam zeshkan etj etj ...
per me shum shpjegime po paraqes foton time

qao qaoooo:
::: TOTTI :::

__________________
Spo di nihere

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2003 19:48
djali_prishtinali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė djali_prishtinali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me djali_prishtinali (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė djali_prishtinali't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: djali_prishtinali Shto djali_prishtinali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto djali_prishtinali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gessi
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 13/12/2003
Vendbanimi: Toronto
Mesazhe: 10

Thumbs up

Very nice try brune prej tirone,,je yll
Hajd se po ju them dhe une kush jam
Andi----181cm----84kg----sy blu-jeshil---floke kafe----ngjyra e lekures grenx fare o lal vende-vende
Jam korcar( i destinuar te dashuroj tironcet for ever)
hajd pacim tani te tereve,,befshi qef

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2003 23:04
Gessi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gessi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gessi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gessi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gessi Shto Gessi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gessi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHkodrane Per Merak
Anetar i ri

Regjistruar: 10/12/2003
Vendbanimi: EUROPE
Mesazhe: 27

SHKODRANE gjatesi _1.68 pesha sa nje thes cimento syte _ zi floket _te zeza

__________________
NJERIU LIND I TILLE NUK BEHET DOT.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Dhjetor 2003 19:28
SHkodrane Per Merak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHkodrane Per Merak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHkodrane Per Merak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHkodrane Per Merak Shto SHkodrane Per Merak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHkodrane Per Merak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pipi
hic

Regjistruar: 09/02/2004
Vendbanimi: _*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
Mesazhe: 499

ckemi hajt po tregoj un per vete tani
si fillim emri im eshte jona.jam 1.73 e gjate peshoj 55 kg. syte i kam geshtenje dhe i urrej . buzet i kam mesatare hunden e vockel. faqet i kam gjithmone te kuqe dhe te buta.
me pelqen shume te ndjek moden dhe te jem trendy.
floket i kam as te gjata as te shkurtra geshtenje.
vdes per patate dhe me pelqen te kercej e te kendoj . me pelqen shume volejbolli dhe tenisi qe i praktikoj.
kjo jam une.

__________________
nese je i merzitur,gezoju ka me keq:vdekja.nese ke vdekur prape gezoju e keqja ka kaluar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Mars 2004 21:01
pipi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pipi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pipi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė pipi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: pipi Shto pipi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pipi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dodgy
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 01/03/2004
Vendbanimi: angli
Mesazhe: 470

ky jam un

Une jam si ANTONIO PANTERA 176 i gjat dhe 80 kg me pelqen jeta e nates flej gjum von.me pelqen shoqnia dhe gjithmon kam shum shok[shoqe]per te dal jasht ose ne shpi per me bo gallat,me pelqejn njerzit qe kan gallat e gjithmon mendoj ca te forte do kemi me von.Me pelqen te kendoj me shok te loz shah tavull letra,me pelqejn kto sportet nga veni nuk me pelqen te vrapoj,i mar gjerat avash avash,punoj po punen nuk e kam shum qef.me pelqen te tjeret te punojn per mua.
Me therrasin TITO lindur e rritur ne Tiran.

__________________
burri qe esht burr e co taven ne furr e se mer me kurr

Modifikuar nga dodgy datė 07/03/2004 ora 13:05

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2004 10:39
dodgy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dodgy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dodgy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dodgy Shto dodgy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dodgy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:28 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > kush jeni ju

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.