Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Nga te gjithe dhe per te gjithe!
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha notorious [/i]
[B]ësht turp me e thon... po spo e gjej kte opsionin ''Profesioni''

klikoj tek profili... më dalin temat ku kam shkruajtur, tek modifiko profilin Profesioni se shikoj

boooooo

nejse, [/B][/QUOTE]
shih ky, sa erdhi do me ndrru profesion! :D
shih tek modifikejshen profilejshen.... poshte ditelindjes duhet ta kesh profesionin... edhe ta gezoc! :D

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2007 17:27
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

se kam jo...

kam biografinë aty... po profesionin se shikoj

thjesht si i pa punë që jam... do m'pëlqente që ta kisha bosh, nëse dikush mund t'ma e heqi atë shkrimin që kam

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2007 17:39
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Notorious shkotek profili jot, bej modifiko profilin dhe do te dale si me poshte. Tani nga fundi e kam bere me te zeza [b]Profesioni i Ri[/b] poshte kesaj ke nje kuti ku mund te vendosesh nje pike sepse nuk mund ta lesh komplet bosh, pastaj hiqe shenjen(uncheck) nga opsioni "e forumit". bej kete dhe do shikosh qe do te hiqet ajo anetar i ri.

Modifikim i Profilit Publik për: lezhjani-82
Regjistrimi: Informacion i Domosdoshëm Nuk mund të lihet bosh asnjë kuti.
Adresa Email:
Rishkruaj Adresën Email:
Informacione Opsionale Këto informacione do jenë të gjitha publike për anëtarët e Forumi Horizont
Faqja Personale:
Numri ICQ:
Kontakti AOL Instant Messenger:
Kontakti Yahoo Messenger:
Thënia:
Thënie opsionale që tregohet në fund të mesazheve tuaja.

Kodet HTML nuk lejohen
Kodet Speciale lejohen
Kodet [img] nuk lejohen
Ikonat lejohen
Ditëlindja:
Nëse vendosni ditëlindjen anëtarët e tjerë mund ta shikojnë mbi kalendarin e forumit dhe në profilin tuaj personal. Data Muaji Viti


Profesioni:
Ky "titull" do dalë poshtë pseudonimit tuaj në mesazhet që postoni
Mund të jetë maksimum me 25 gërma.
Për të lënë titullin që ka caktuar forumi (psh Anetar i Regjistruar) mjafton të zgjidhni opsionin 'E Forumit'.
Kodi HTML nuk lejohet. Profesioni aktual:
anetar i ri
[b]Profesion i ri:[/b] E Forumit?Informacione të Tjera
Biografia:
Nese doni mund të vini një curriculum
Vendbanimi:
Ku jetoni aktualisht

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2007 18:06
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ASTRA
Fidélité

Regjistruar: 24/09/2007
Vendbanimi: Ne qiell
Mesazhe: 37

Mund te me nderroni ju lutem dhe mua llogaritjen ,meqe mua llogaritjet tuaja s'me dalin dhe nuk arrij te bej ndryshime ne profil?

Te me vini poshte emrit (ne vend te anetar i ri);

fidélité

falmd.

__________________
...il mondo č piccolo, il bianco si sporca

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2007 04:12
ASTRA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ASTRA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ASTRA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ASTRA Shto ASTRA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ASTRA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:28 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Nga te gjithe dhe per te gjithe!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale nuk lejohen
Ikonat nuk lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.