Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Me Aktiv
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Problemi eshte vetem nje ketu: menaxhimi i staffit.Eshte kthyer forumi ne muhabete chatti.Me perjashtim te Leles dhe te nja dy-tre te tjereve,askush s'moderon ne kete forum,per te folur jane te gjithe te paret.Anetaret qe vertete ja vlen te shkruajne fyen e poshterohet nga disa kalamaj chatti,e natyrisht duke pasur hapesira virtuale plot,dhe ato ikin.Mire ja bejne.
Nipotizmi,dhe ne nje micro-nivel te tille sic eshte forumi,ne maksimum.Vihen moderatore me "voten e popllit"qe s'jane ne gjendje as te lidhin kepucet e tyre.

Gjynah,tere ajo kohe qe kemi investuar ne kete vend te shkoje dem ne kete forme.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2007 20:30
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha fat_genta [/i]
[B]Debat per nje forum koti [/B][/QUOTE]...kete mendoj edhe une...

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2007 11:14
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha fat_genta [/i]
[B]Debat per nje forum koti [/B][/QUOTE]
[QUOTE][i]Po citoj ato që tha psikonova [/i]
[B]...kete mendoj edhe une... [/B][/QUOTE]

Mos moj se na fiket deren pse mi sipas jush do falimentoj dhe ky forum keshtu,puuuuu çna bëtë jo per gje po kemi investuar virtualisht dhe anonimisht ne ketu, na iku investimi per lesh.Gjynaf se ajka e kombit ishte grumbullu ketu..i moren me qafe i moren.

Qeka bela ketu ore , qe te gjithe kur shkruajne e vene veten ne pozitat e te zgjuarit me nji barre t-d-ru ne koke, qe ca injorante(gjindje pa shkolle te shkretët) po i marrin me qafe me chit-chate ,dhe me e bukura se ketyre antareve me "vlere" qe e meritojne me vertete te shkruajne po tua lexosh postimet(kushedi sa ka vajt numri firifiuu) i kane pothuajse te gjitha chit-chat e l loqe kavaje.
Ore ketu vihet per tu argetuar ,duke biseduar po edhe duke u grricur pak me njerezit por... edhe per tu share de,se sharje virtuale jane fundja.Ah ....une sdo ja lejoja vetes te shaja dike qe eshte bere publik duke dale nga anonimiteti virtual,duke postuar foton e tij dhe duke dhene informacione te tjera mbi veten, se ne kete rast kam te bej me nji person real ,qe per mua ka kurajon dhe e tregon se kush eshte. Prandaj hajdeni per qejf ketu dhe lejini pordhet virtuale ,ato tregojini ne jeten reale ose edhe ketu por bujrum tregoni se kush jeni qe tua bejme kabull si puna kesaj antetares ketu me emrin Jonita.[URL=http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?s=&threadid=3108]Jonita [/URL] . Ka marre burrin bos dhe vete eshte si yll ka mbaruar masterin kjo ska kohe te vij ketu qe t'na shesi dengla qe burri im eshte bos une gjithashtu bose e dengla te tjera,femer me tru tjetra jo tralalala si ky Sandrua yne. :D .

Ps.prandaj varke mos u shqeteso shume se s'kam gje me ty personalisht,vazhdo t'na citosh gazetat.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2007 13:42
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Me aktiv?
se kuptoj!!!
me aktiv se kaq.:D

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2007 21:25
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Me Aktiv

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale nuk lejohen
Ikonat nuk lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.