Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Ja pse nuk hapej forumi keto dite.
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Ja pse nuk hapej forumi keto dite.

Pershendetje,
keto dite shume veta nuk kane hapur dot forumin sepse rezultonte i ngarkuar. Kjo ndodhte sepse roboti i Yahoo-se qe regjistron faqet po perdor nje sistem te ri qe kontrollon forumin me qindra IP dhe robote njekohesisht. Kjo menyre ka sjelle shume probleme ne faqe ne internet pasi bllokon limitet e serverave dhe forumeve anembane. Per kete aresye robotet e Yahoose jane perjashtuar nga kerkimi dhe nuk do lejohet te hyjne me. Ju ftoj te perdorni gjithmone Google nese kerkoni ne internet. Yahoo nuk ka seriozitetin e duhur dhe nuk zbaton normat e kerkimit qe zbatojne robotet e tjere.

Shpresoj qe tani mos kete me probleme ne forum.

Nje shembull i nje forumi te madh qe eshte rrezikuar nga Yahoo Slurp:
[url]http://forum.spamcop.net/forums/index.php?showtopic=8442[/url]

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Korrik 2007 09:32
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Sqarim tjeter

Serveri ka vene ban te gjithe ip
74.6.*.*

Nese ka vizitore qe nuk hapin dot forumin per kete shkak i lutem te na kontaktojne.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Korrik 2007 09:43
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

dhe me ne fund drejtesia vuri dore.

bravo faje se na kish marr malli me u zi pak ne forum me ndonje

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Korrik 2007 10:10
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Une per vete gati hoqa dore nga forumi, kujtova se i kishte ardhur mbyllja.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Korrik 2007 17:02
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

[COLOR=red]Mua 1 jave nuk me hapej fare...Po dhe keto ditet ne vazhdim me faza e ka... :D[/COLOR]

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Gusht 2007 16:19
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

perse me del serveri i ngarkuar keto dy tre dite e fundit here pas here.
shoh qe edhe te rregjistruar dhe te parregjistruar behen gjithsej 20 me se shumti. Flm dhe klm.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2007 21:15
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Eshte faji i serverit...s'kane te bejne shume userat.
Per shpjegime te metejshme te presim Fajtorin sepse eshte ai Fajtori i ketyre gjerave :D:D:D:D:D

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2007 23:09
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
big_basta
Anetar i ri

Regjistruar: 08/07/2008
Vendbanimi: Albania, Elbasan
Mesazhe: 4

lol

pupupu ca te bajn gocat, kopilin ne preher ta vejn, thuj po deshe. loool

__________________
PoWeR & MoNeY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2008 17:29
big_basta nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė big_basta Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me big_basta (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: big_basta Shto big_basta nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto big_basta nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
fierak_bredharak
Anetar i ri

Regjistruar: 01/07/2008
Vendbanimi: fieri
Mesazhe: 24

Une ckerkoj ketu do te pyesni...

oliinter

Nuk e di kush je po tema jote me pelqeu dhe do te te beja nje pyetje.
Pse te pelqen te zihesh me njerezit,...

Mendon faja kur lexon kete teme...Vetem ky nuk duhej ta bente kete pyetje..... apo jo P:p:P:p:P:p:P:p:P:p:P:p:P:p:P:p:P:p

__________________
Mund te jetosh ne shume vende te botes,Por si atdheu yt nuk ka edhe pse emigrimi pelqehet eshte thjesh nje "mani"....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2008 23:12
fierak_bredharak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė fierak_bredharak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me fierak_bredharak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: fierak_bredharak Shto fierak_bredharak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto fierak_bredharak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:38 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Ja pse nuk hapej forumi keto dite.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale nuk lejohen
Ikonat nuk lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.