Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Nga te gjithe dhe per te gjithe!
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha football [/i]
[B]

Freeee mor lol e ka free. Po ene free qe e ka askush si shkon:) nuk po i shet dot i shkreti ;) [/B][/QUOTE]


ene avokatin per free e kam.............

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Janar 2006 22:54
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

analiste...edhe ti e prishe....
BAKLLAVA eshte embelsire turke jo shqiptare......po ma perktheve pellagzshe e ha edhe une.....:p :p
vetem BARI I THATE---SANA eshte embelsire shqiptare :D:D

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2006 18:28
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Hmmm

Si qe puna, kush u bo tape, kontinenti? Se me thane qe nga gezimi qe u bo moderator kishte pire uthull ne vend te veres :D:D:D

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2006 21:29
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha Demokrate4ever [/i]
[B]vertet qe e meritoi fitoren football,por Emmitt e meritoj me shume nga partnerja e tij,apo jo? [/B][/QUOTE]

Une mendoj se Emett e meritoi se ishte nje good listener dhe me shume degjonte, se sa fliste. Ishte karakter shume pozitiv dhe mos harro se te jesh futbollist dhe good dancer jane dy gjera krejt kontradiktore. Jo cdo futbollist mund te behet good dancer. Une me kete sy e pashe.
Pastaj vete qeshja e tij tregonte se me c'njeri pozitiv kishim te benim.

Edhe Mario me Carinen ishin shume te mire, por Emett beri ate qe ishte e pamundur per personalitetin e tij.

He was a good father, a good husband, a good dancer, a good futbollist dhe mbi te gjitha a good listener...........prandaj korri sukses.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Modifikuar nga Cindi datė 16/11/2006 ora 21:43

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2006 21:34
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

un propozoj per:
futhbolli, camcakizidhi, nikas geixhmbrixhi, janullatosi, stenllaqi, etj etj..

__________________
Walking the drunkard's walk...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2006 23:10
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Ehe, filluat tani nje loje mjaft te veshtire.
Te forten po ua tregoj te gjitheve(Pse football dhe un nuk flasim me):
ca me ndodhi kur po shkembeja mesazhe me Football.
Filloj dhe shkruaj,
"E shikon Konte....":D
haahahahahahahahahahahaha, dhe mesazhi ishte nisur per tek Football.
Qe ate nate me vrau ndergjegja karshi teje, ndaj dhe po te kerkoj te falur publike.
Nejse, me fal Football(as qe me bie ndermend t`i shkruaj me mesazh kujt).
Kaq kisha une.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2006 23:28
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Re: Hmmm

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha Admirali [/i]
[B]Si qe puna, kush u bo tape, kontinenti? Se me thane qe nga gezimi qe u bo moderator kishte pire uthull ne vend te veres :D:D:D [/B][/QUOTE]

Se mos u gezova per vete un. Un u gezova dhe per ty dhe ...a te rrihej ty pa mu?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2006 00:56
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha GANGOO [/i]
[B]Ehe, filluat tani nje loje mjaft te veshtire.
Te forten po ua tregoj te gjitheve(Pse football dhe un nuk flasim me):
ca me ndodhi kur po shkembeja mesazhe me Football.
Filloj dhe shkruaj,
"E shikon Konte....":D
haahahahahahahahahahahaha, dhe mesazhi ishte nisur per tek Football.
Qe ate nate me vrau ndergjegja karshi teje, ndaj dhe po te kerkoj te falur publike.
Nejse, me fal Football(as qe me bie ndermend t`i shkruaj me mesazh kujt).
Kaq kisha une. [/B][/QUOTE]

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha....mos nxirr sekret Gangooo...hahahahahaha, sepse ktu po bejme kospiracionin e gjithe botes.
Here tjeter perdor passwordin qe e dime vetem ne...hahahahaha.
Kujdes!
Armiku na pergjon.
Bobooo...sa sekret i madh qe ka dale ne shesh.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2006 01:01
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

[QUOTE][i]Po citoj ato që tha lost_soul [/i]
[B]un propozoj per:
futhbolli, camcakizidhi, nikas geixhmbrixhi, janullatosi, stenllaqi, etj etj.. [/B][/QUOTE]
Kjo po.
Jane me vlera emrat aty, por duhet me i nderru emrin forumit.
Me i vu emrin; Kakaqis Forumis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2006 01:02
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Shume zhurme per asgje............

Ku e lame muhabetin...Si qajne bebet???????????

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2006 14:28
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:15 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Arkiva > Nga te gjithe dhe per te gjithe!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale nuk lejohen
Ikonat nuk lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.