Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cillin shtet e kemi mike?
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
illyrianfighter
Anetar i ri

Regjistruar: 26/10/2008
Vendbanimi: zvicerr
Mesazhe: 7

Cillin shtet e kemi mike?

Italia
Greqia
Maqedonia
Serbia

Une mendoj Italia.....
Pavarsisht kohes se vjeter!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2008 14:31
illyrianfighter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė illyrianfighter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me illyrianfighter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: illyrianfighter Shto illyrianfighter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto illyrianfighter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

E para, Shtet eshte gjinia mashkullore - mike eshte gjinia femerore.
E dyta, ne qofte se do e kufizosh diskutimin vetem ne keto kater shtete atehere fjalia duhet formuluar ndryshe, duhet shtuar "nga keto shtete". Ne te kundert duhet te shtosh "etj".

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2008 16:24
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
illyrianfighter
Anetar i ri

Regjistruar: 26/10/2008
Vendbanimi: zvicerr
Mesazhe: 7

..

po dihet se nje nga keto shtete!
kam shkruajtur mike pa pika sepse tastatura ime eshte me ndryshe!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2008 17:44
illyrianfighter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė illyrianfighter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me illyrianfighter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: illyrianfighter Shto illyrianfighter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto illyrianfighter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
landi1
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 13/09/2008
Vendbanimi: .
Mesazhe: 80

Re: ..

Citim:
Po citoj ato që tha illyrianfighter
po dihet se nje nga keto shtete!
kam shkruajtur mike pa pika sepse tastatura ime eshte me ndryshe!po pse mer shoku edhe po te kishte tastjere tjeter ashtu shkruhet? eh medet hallit thuj. Shkruhet "mik" dhe jo "mikë" sic pretendon zotrote sepse ne fjalorin e gjuhes shqipe nuk ekziston fjala "mikë", as e shkruar dhe as e folur.

dhe nese ka germe me pak ose aspak te perdorur ne gegerisht eshte germa "ë"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2008 19:43
landi1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė landi1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me landi1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: landi1 Shto landi1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto landi1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
illyrianfighter
Anetar i ri

Regjistruar: 26/10/2008
Vendbanimi: zvicerr
Mesazhe: 7

..

hee mire pra!
nuk e di gjuhen shqipe sakt!
nuk jam rritur ne shqiperi!
kam hapur kete teme per ti lexoj mendimet te tjer!
pershendetje

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2008 14:38
illyrianfighter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė illyrianfighter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me illyrianfighter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: illyrianfighter Shto illyrianfighter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto illyrianfighter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
juliani_al
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 07/11/2008
Vendbanimi: shqiperi
Mesazhe: 2

une

une mendoj greqia!
na ka ndihmuar shum!
dhe ne rastin e gerdecit!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2008 16:00
juliani_al nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė juliani_al Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me juliani_al (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: juliani_al Shto juliani_al nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto juliani_al nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Landi edhe njehere po shajte do marresh ban!

Juli e di vete se e ka pas shpine!

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2008 19:14
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
landi1
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 13/09/2008
Vendbanimi: .
Mesazhe: 80

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Landi edhe njehere po shajte do marresh ban!

Juli e di vete se e ka pas shpine!Cfar shajtje mer cun. A je shqiptar ti apo cfar. u bo si te utube ketu. po hyjne grek e serb e ti na thu ban. disa personave eshte me spec ti besh ban se i prish pune forumit/kombit.

Ti je djale patriot (te pakten nga shkrimet)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2008 19:19
landi1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė landi1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me landi1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: landi1 Shto landi1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto landi1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

landi ketu nuk mund te lejohen sharjet nga kushdo vine ato nga moderatoret ne adminat apo vete fajtori....

Juliani_it, i kam thene se do marri ban nese shkruan me mesazhe antinacionaliste dhe kaq

Skam qejf te diskutoj me ketu, kto mesazhet do fshihen!

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2008 19:32
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
juliani_al
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 07/11/2008
Vendbanimi: shqiperi
Mesazhe: 2

lezhjan

une askendn nuk e kam shajt nga shqiptaret!!
nuk jam anti shqiptar!
por e pata fjalen per kosovaret!!
dhe keto jan fakte qe kosovaret jan fajtor!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2008 19:34
juliani_al nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė juliani_al Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me juliani_al (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: juliani_al Shto juliani_al nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto juliani_al nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:17 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cillin shtet e kemi mike?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.