Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Erdha
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Sirena
Anetar i ri

Regjistruar: 12/05/2003
Vendbanimi: ne enderr
Mesazhe: 9

Erdha

Pershendetje forumista !
Erdhi dhe sirena midis jush, ngushtohuni pak qe te kete dhe vend per mua
Eshte kenaqesi te jesh pjesemarresh ne nje forum kaq simpatik, te thjeshte(e theksoj, jo shume i komplikuar )
Une jam Sirena , jam nga vlora, dhe tani banoj ne usa
Kush ka pyetje per personin tim, me shkruani
shpresoj qe te kaloj mire midis jush!

Nuk e di se cfare mund te them qe te prezantohem, megjithese gjysmen e anetareve ketu i njof dhe me njofin , ve bast tani nuk u shkon ne mendje kush jam, po sidoqofte, keni bere nje pune me mend me keto mesazhet private

all the best Sirena nga vlora

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2003 03:06
Sirena nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sirena Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sirena (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sirena Shto Sirena nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sirena nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
(msd)Ins[]mniac
Anetar i ri

Regjistruar: 18/03/2003
Vendbanimi: kine
Mesazhe: 15

Sirena mire se erdhe patriote lol. Ca eshte ai muhabet, do ngushtohemi qe cke me te.

peace!

__________________
M S D
Music Sex Drugs

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2003 04:29
(msd)Ins[]mniac nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė (msd)Ins[]mniac Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me (msd)Ins[]mniac (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: (msd)Ins[]mniac Shto (msd)Ins[]mniac nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto (msd)Ins[]mniac nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

Mire se erdhe

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 0476[2].jpeg
Ky file ėshtė shkarkuar 113 herė.

Ej sirena mirese erdhe komshi. Jam i gezuar qe me erdhi dhe nje komshije ne kete forum. Shpresojme t'ja kalojme mire... Te uroj gjithe te mirat. Po te dhuroj dhe nje tufe me lule qe te tregoj sa te mire jemi ne te ketij forumi

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2003 05:02
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sirena
Anetar i ri

Regjistruar: 12/05/2003
Vendbanimi: ne enderr
Mesazhe: 9

Muuaaaaaaaaahhhhhhhhhhh!
Si rrusha ju kam, Ins[]mniac (bobo sa te ngaterruar e ke kete nickun o njesh) , nuk e dija une qe ishe nga vlora ti, ja u beme grup tani, flm per mirepritjen,
Keni, thx per lulet lal, je shume i mire
ju pershendes te dyve me nje kenge te Cris Isak , Falling in love, e cila me pelqen jashtazakonisht shume

shendet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2003 16:19
Sirena nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sirena Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sirena (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sirena Shto Sirena nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sirena nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sy_jeshilja
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 13/01/2003
Vendbanimi: God is LOVE
Mesazhe: 393

Mire bere qe erdhe, po shtohen rradhet ,po shtohen, po si shume vlonjate u beme ketu
Kam harruar une tju them qe jam LABE ?
Sirena, ke nje mesazh ne privat nga une , te uroj qe te te duken te gjithe simaptike ketu.

Sycka

__________________
Rumor is the only thing that gets thicker as you spread it.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2003 16:44
Sy_jeshilja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sy_jeshilja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sy_jeshilja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sy_jeshilja Shto Sy_jeshilja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sy_jeshilja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Erdha

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.