Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga varka datė 27 Nëntor 2007 - 02:02:

citoj une jam....
Me dhimbje, por zgjidhja e vetme eshte:

MONiTORIM DIREK-PREZENT I TE HUAJVE NE SHQIPERI...!!!

Mire e ke menduar pse mos therrasim greket ose italianet te na monitorojne se i kemi dhe komshijn dhe jane edhe ne nato dhe ne eu.
Apo skishe kete ne mendje une jam...se mua mu duk si me qitje te larget veprimi.....


  Gjithsej 404 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.