Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga misterioz datė 09 Dhjetor 2007 - 18:39:

IQ Vlora ke rrjedhur me te tera ,rri ngroh vezet ne shtepi ate bej .Ti je komunist e kaluar komunisti ,ca si puna jote ne vend te rrine prane plakes ne shtepi ngrohte e ngrohte hyjne neper forume dhe merren me politike.Dhe sa per 700 pseudonimet e mija e thua nga qe je i dehur.
IP-ja ime eshte e vetme por ti je i pire edhe kur spi prandaj flet perēart.


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.