Forumi Horizont Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin???? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=13181)


Postuar nga SEXI datė 19 Shkurt 2007 - 10:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha juve


Ti ne pune??????? Cne?
Isha beqo atehere...dhe punoja ndonjehere ne ndonje panair nga 1 jave ose e shumta ne ndonje dyqan 1-2 muaj...


Enya ca me rrusho dhe tani qe jom e martume nuk me rrihet me i ven jo atehere kur isha beqo (e dashurume)...


  Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.