Forumi Horizont Gjithsej 18 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]
Trego 18 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Figura te njohura te mesjetes (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=209)
-- Ali Pashe Tepelena (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=3731)


Postuar nga shelgu datė 04 Prill 2018 - 16:59:

Cudi sa me shume mesoj per Aliun aq me teper kuptoj sa I rende ka qene sundimi I tij mbi popull shqiptare edhe greke por edhe jevgj e cigane.
Me mire nje I huaj se e ke lehte te vleresosh drejt. Pushtuesi eshte pushtues dhe duhet urryer. Por kur te keqen ta ben tendi?
Rezultati eshte mjaft I ciditshem. Ne ngrehim edhe permendore


  Gjithsej 18 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]
Trego 18 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.