Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga arturm datė 05 Dhjetor 2007 - 22:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha varka
eshte shume e mire per shiqperine dhe ska pasoja.


Do uroja vetem qe mbetjet berthamore te atij centrali ti groposnin ne ndonje grope afer shtepise tende sepse vend tjeter nuk ka ne Shqiperi, por me vjen keq per qytetaret e tjere te asaj lagje qe shpresoj te kene pak me shume tru se ty.

Albert Ajshtajni ka thene "dy gjera jane te pafundme, universi dhe injoranca, edhe pse per te paren kam ndonje dyshim". Si duket do kete njohur ndonje tip si ty ne jeten e vet.

Oh Zot


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.