Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga varka datė 06 Dhjetor 2007 - 02:11:

o tumeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ketu ku jetoj une (toronto) eshte nje central nuklear ( me i madhi ne kanada) i cili mban me energji nje popullate me rreth 10 milion banore ose afersisht 14000 megawat.
Ndersa i perket ontarios numurohen 5 te tille te ndertuar ne vitet 60.
Ka dy mundesi qe ose ti je shume i zgjuar ose keta kanadezet te jene shume budallenj....
Te lutem shume ty dhe te "zgjuarve " te tjere te forumit qe kur nuk e kane idene se cfare po behet fjale me mire mos merr pjese fare ne bisede.
Ndertimi i nje centrali nuklear( sipas parametrave ) eshte luks per shtete te fuqishme te evropes dhe jo me per ne , nje i tille ne shqiperi do e kthente vendin tone ne faktor te rendesishem ne gjithe ballkani dhe do te zhdukte krizen njehere e pergjithmone.


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.