Forumi Horizont Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin???? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=13181)


Postuar nga elsaaa datė 05 Qershor 2007 - 02:16:

kurse njeher tjeter jarani ishte ne nje dasem...po nje nga njerzit e tij u martonte ...close family...une hahahah dreqi e mora duke u tall dhe te jem honest me mori malli lol... i thashe... kam ngel ne mes te rruges me eshte prish makina....terrc verrc.... bona sikur po qaja hahahahahahahahhahahaha edhe ai errdhi per 20 minuta ... une se prisja ...po pija kafe per qefin tim me nja dy shoqe...


  Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.