Rregullat - Forumi Horizont

Regjistrimi nė kėtė forum ėshtė falas! Ajo qė kėrkojmė ėshtė zbatimi i rregullave qė gjenden mė poshtė. Nėse i pranoni rregullat mjafton tė shtypni butonin Pranoj ne fund tė kėsaj faqeje.

Megjithėse stafi ynė mundohet tė mos lejojė mesazhe pa etikė, ėshtė e pamundur tė kontrollojmė ēdo mesazh vazhdimisht. Tė gjitha mesazhet qė gjenden nė forum shprehin mendimet dhe pikėvėshtrimet e autorėve. Prandaj stafi tek Forumi Horizont dhe Jelsoft Enterprises Limited (programuesit e ketij forumi) nuk mbajnė pėrgjegjėsi mbi pėrmbajtjen e mesazheve.

Ndalohet dėrgimi i mesazheve me pėrmbajtje pornografike pa lejen e moderatorėve. Ndalohet pėrdorimi i forumit pėr qėllime personale dhe pėr reklama. Reklamat mund tė bėhen vetėm nga faqet qė bashkėpunojnė nė mbarėvajtjen e forumit.

Mesazhet qė dėrgoni mund tė fshihen vetėm nga stafi i forumit aty ku e shikon tė arėsyeshme. Nuk mund te fshihen tė gjitha mesazhet tuaja pa njė arėsye serioze, pasi kjo dėmton forumin dhe vijėn llogjike tė shumė temave.

Duke klikuar butonin Pranoj ju angazhoheni tė mos dėrgoni mesazhe qė pėrmbajnė ofendime, fjalė vulgare, kėrcėnime, thirrje pėr dhunė dhe thirrje anarshiste. Nje permbledhje te rregullave dhe organizimit te forumit mund ta lexoni kėtu.

Stafi ynė ka tė drejtėn tė lėvizė, modifikojė, fshijė apo mbyllė ēdo temė pėr ēdo arėsye qė mund tė konsiderohet e drejtė.

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.