Forumi Horizont Gjithsej 21 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 21 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Psikologjia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=6)
-- Iceman and Psychology (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11464)


Postuar nga agata datė 21 Prill 2006 - 17:32:

Kur lexoj per Iceman, dhe raste te tjera si kjo ndjeje frike..!!

Iceman, ishte mbi te gjitha nje njeri, produkt i shoqerise ku jetojme, fryt i keqtrajtimit permanant e i dhunes, jo vetem nga pjestar te familjes por edhe i shoqerise qe e rrethonte.. Ai ishte nje rast ekstrem i marginalizmit socjal e mental..
Natyra njerzore eshte kaq e brishte...!

Ja pse duhet te kemi kujdes ne edukimin e individeve.


  Gjithsej 21 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 21 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.