Forumi Horizont Gjithsej 21 faqe: « E parė ... « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21]
Trego 21 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Psikologjia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=6)
-- Iceman and Psychology (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11464)


Postuar nga Deb* datė 18 Shkurt 2010 - 16:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Ky eshte i shumeperfoluri:

A little scary e...?


Sa i ngjan ketij monstres tjeter ne paraqitje, qe njihet me emrin qe i kishte vendos vetes, BTK. U arrit te kapej pas 30 vjetesh, dhe te mendosh qe ishte nje njeri i kishes, dhe lider i kishes. Familjar. I martuar me femije dhe i respektuar nga te gjithe. Kjo ishte dhe arsyeja qe nuk arrihej te kapej. Askush nuk mund te dyshonte te nje person me nje jete aq normale.


  Gjithsej 21 faqe: « E parė ... « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21]
Trego 21 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.